*

şükela:  tümü | bugün
 • üst edit4: (bkz: leyla)

  üst edit3: yine bir galatasaray beşiktaş maçı sonrası zincirini koparan ittroll. vakti zamanı da “ben su katılmamış o.. c...değilim. futbolu bıraktım entryleri sildim. lütfen başlığımdaki yazını sil” diye ağlayıp zırlamış ardından bunun gibilere prim veren ekşisözlük yönetimine sildirmeye kalkmıştı. sonuç? huylu huyundan vazgeçmez

  üst edit2:yönetim bu tür olaylara siyaseten prim verdiğini biliyorduk da...

  üst edit1: ekşi sözlük bir e-ansiklopedi'dir. kişi, kurum ve olayları yazarın yorumuyla okursunuz. haliyle "hayat devam ediyor, tarih de işliyor" şeklinde silme/çarpitma yapamazsınız, yaparsanız da tarih sizi affetmez. yazdığımız yorumlarda "edit" ibareleriyle düzeltmeler yaparak, önceden bunu düşünüyordum şimdi bunu düşünüyorum diyerek değişiklikler yaparız ki okuyucu değerlendirsin.

  tüm bu açıklamalar, ilk entryi girdiğim bu başlığın sahibi yazar, devamlı mesaj atarak yazdıklarımı silmemi istemesindedir. düzeltme yaparım, ama asla silmem/silemem. bir anlık sinirle yazılmış bir iki entry üzerinden değil, yazdığı bir çok entariyi göz önüne aldım. silmemi isterken belirttiği gibi futbol yazılarından önce ve sonra diye ekşi sözlük serüvenini nitelendiriyorsa, entrylerini sildiğinde futbol öncesi yazdıklarını unutturmuş olmuyor.

  tanım:beşiktaş ağırlığı altında ezilen troll. bir yazarın subtroll kaynağı olabilir.

  289 entry'sinin çoğu, beşiktaş ve beşiktaş taraftarlarına laf yetiştirmekte kullanılmış. özel amaçla açılan nick. bu ara yokluk çekilen solframe'de gündem yaratmak adına destekleniyor olabilir.

  (bkz: başka sorum yok sayın yargıç)

  edit1: buradan yazdığı yazıya ulaşabilirsiniz ki silmesin.

  100.yıl'da hakem şikesiyle şampiyon oldu dedikleri takım, türkiye ligini domino etmiş, uefa'da çeyrek final kapısından dönmüş, galatasarayı inim inim inletmişti. ertesi sezonun devre arasında hıncal uluç, kim şampiyon olur sorusuna birinciyi tartışmakla zaman geçirmeyelim. zaten belli. biz ikinciyi tartışalım diyerek tartışmasız beşiktaş'ın üstünlüğünü şimdiye kadar türkiye liginde kolay kolay söylenmemiş bir şekilde belirtmişti. taa ki esas şikenin başladığı samsunspor maçına kadar.

  hem galatasaray hem de fenerbahçe iç sorunlarla boğuşurken, yaşadığı darboğazı atlatmış serin sulara çıkma yolundaki beşiktaş'ı nasıl manen çökertiriz diye uğraşmaktadır. bu sene başından beri ortak akrar almışcasına bütün kalemşörler, troller, aktroller yazdıkları yalan beyan ve iftiraları halka kabul ettirebilmek için var güçleriyle çalışıyorlar. ekşi sözlük ayağında da bunun gibi subtroller kullanılmakta. 500 entrye sahip olmayan yazarlar bir anda diledikleri konuyu solframe'e getirmek ve diledikleri tartışmayı sözlükte açabilmek için uçurulmayı göze almış durumdadır. normal biri olsa göt korkusuna bu şekilde saçmalamazdı;
 • adam gibi adam.

  doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar, dert etme yiğidim.
 • sözlükteki en aptal yazar olabilir.
 • 32 yaşına gelmiş; ama inançlara küfretmemeyi öğrenememiş vasat yazar. vasat çünkü buralarda bunun gibisi çok.

  açtığı başlık: (#83541922)
  açtığı başlığa girdiği ergen turnusolü entry

  sakin ol ve o klavyeyi yere bırak şimdi. ekşi sözlük yönetimi de bi bakıversin şu olaya. ifade özgürlüğü bir yere kadar.
 • kafayı galatasarayla yemiş yazarımsı. kendisine tavsiyem şahsımı ve diğer yazarları attığı özel mesajlarla kışkırtmaması yönünde olacaktır.
  edit: leyla olmuş, haketmişti *