şükela:  tümü | bugün
  • son dönemde mke'nin şişen 9x19parabellum'larının rezilliğine inat kendi 9x19p'lerini üretmiş güzel insan.
    türk insanının devletin saçmalıklarına boyun eğmemesinde bir avukatın öncü olması ve insanlarla bunu paylaşması gurur verici.
    adam kendi mermisini kendi üretiyor, kendi sıkıyor. böylece atıcılık sporu için devlet eliyle parasının heba olmasının önüne geçmiş.
    üstelik yasal yollardan.
  • personel okulu'nda asteğmen adaylarına silahlar tanıtılırken komutanlar kenara çekilip sözü kendisine bırakmıştı da eline aldığı her silahın seceresini dökmüştü önümüze. tey tey.
  • bir adet cz75 alma arefesinde youtube'da videolarına denk gelmiştim. kendi ürettiği ve yurtdışından getirdiği parçalarla tabancasını müsabaka tabancası formatına getirmesini ilgiyle izledim.

videolarını biraz daha karıştırınca avukat olduğunu ve ülkedeki ateşli silahlar kanunun daha iyiye gitmesi için kanuni yollardan mücadele verdiğini gördüm.

silah bilgisi ve kültürü öyle kulaktan dolma değil araştırma ve uygulama üzerine kurulu bir silahsever kendisi.

ayrıca kendisine yokuş yapan mercilere inat cz75 stainlessin kapak takımını kesmek gibi de efsane bir hareketi var.

gördüğüm kadarıyla korkusuz ve gözükara biri ve bunu hak hukuk çerçevesi içerisinde yapması takdiri hakediyor.

silahseverlerin youtubedaki kanalına bir bakmalarını tavsiye ederim.
  • makam mevki verilmesi gerekirken yokuş yapılan türk milliyetçisi adam. tek derdi işlerin doğru yapılması...