şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar, hoşgelmiş.
  • sözlük'te futbol bunun gibilere kaldı. sonra "o eski ciddi maç yazıları neden yok", bundan yok işte. bu ve bunun gibiler yüzünden yok. rakip takıma küfür etmeden 2 entry yazamayan adamın futbol konuştuğu bir ortamda konuşulan şey futbol olamaz.

git z'ye razıyım desem derdimi anlatabilirim sanırım. sapıkça bir fanatizmi olan adam konuşsun ama karşısındaki insana ana avrat düz giden adamlar futbol konuşmasın arkadaş. iki pozisyon yorumu, iki taktik değerlendirme okuyacağız diye bunun gibilerin sayfalarca süren hakaretlerini okuyoruz. ekle troll'e! ekledim, sen okuyorsun bu sefer. herkes mi ekleyecek? tek değil ki, bin tane var bundan.

"şikecilere çok pis koyduğumuz maç", "burak babaları oldu o orospu çocuklarının", "bir kısım fransız köpeğini kucakta hoplattığımız maç" vs... sonra o güzel adamlar neden sözlükten ayrıldı? bu adamın entry girdiği bir konu hakkında ne yazabilirsin, ne düşünebilirsin ki!

bravo arkadaşım. heh, burak yılmaz babamız oldu hepimizin. zaten onun bunun çocuğu şikeci köpekleriz hepimiz. siz de fransız karısı cinconsunuz, öbürü kafası 12'den sonra çalışmayan laz, diğeri iki büyüğün altında ezilmiş arabacı takımı, vs. konu ne? futbol. (bkz: ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya)
  • şöyle bir entry girmiş. hani entry içeriğindeki aşağılık durumu geçtim, kendisinin ilkokul öğretmeni olsam bu yazdıklarına bakınca mesleği bırakır kafama sıkardım.
  • çok zeki ve şakacı bazı fenerbahçeli yazarların dikkatini çekmiş türkçe özürlü,devrik cümle düşkünü öylesine yazandır.
  • başlığına ergen fenerlileri üşüştürdügüne göre çok pis şeyler yazan yazar.
    koyduk mu demiş adam ,heyhey ne koymuşsa aferin valla,yolu açık hayatta.
  • yemin ediyorum aptal mıdır, mal mıdır, troll müdür nedir anlayamıyorum. nerden geliyor bu beşiktaş düşmanlığı bir anlat hele. neyse uzatmanın alemi yok, engelleyin geçin.
  • quresma'nın görmesi gerektigi halde görmediği bir surü kartla(2016-17 futbol sezonu) lige devam etmesine yapilan dalgayı gercek sanan aramızdaki asıl geyikerin hasiyet ve şerefine dokunan yazar.

tabi onlarda haklı türk telekom arena'da(2016-17 sezonu galatasaray _beşikta maçı) atınç'ın yasine yaptığı ama yine yine yine beşiktaş aleyhine çalınmayan düdüklerle şerefli,haysiyetli şampiyonluklara kucak açanlarla dolu burası.
  • zavallı