*

şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: göksel kaya)
 • ankara 3. sulh ceza hakimliği'nin göksal kaya’nın talebi üzerine verdiği 24.01.2019 tarih ve 2019/725 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • başlığındaki entrylerin neden mahkeme yoluyla sildirildiğini merak ettiren, atatürk’e benzemeyen ama bu benzemezliğin de ekmeğini baya bi yediğini gördüğüm adam.
 • ibb devir teslim törenine katılmış kişi.
  biz türklerin, sadece görüntüye önem verdiğimizin, istediğimiz gibi görünmesi şartı ile bir balona bile aşık olabileceğimizin yaşayan kanıtı.
  sağa sola kafa tutuyormuş gibi görünen, ülkeyi daha iyi bir noktaya getirmiş gibi görünen adama duyulan sempati ile, tek özelliği atatürk e benzemek olan bu adama duyulan sempati aynı.

  sen atatürk ü ilk okuldan itibaren sarı saç, mavi göz, delici bakışların ötesine götüremezsen, bunlar büyüyünce her sarı saç, mavi göz ü atatürk sanır. daha doğrusu atatürk sadece bu kadar sanılır.

  atatürk ün fikirlerine, ideolojisine, emeğine, yaptıklarına yapılan hakaretin ayaklanmış, ete kemiğe bürünmüş hali. 140jurnos da buna bölüm yapmışlardı. 30 dakikalık bölümün 20 dakikası ödemelerini alamadığından bahsediyordu. kiracılardan kira toplayan ev sahibi gibi, gidip dikilip, fotoğraf çektirip yolunu bulan kişi.

  ibb den sakal olarak ne kadar almıştır, merak ettiğim şahıs.
 • kendisinden hazzetmediğimi yazacaktım ki başlık engellenmiş. bir atatürk ekmeği yiyicisi. insanlar atatürk’e istedikleri gibi hakaret edebiliyorlar ama çakması hakkında fikir belirtemiyorsun lükse bak.. hala ortamlara çağırıp atatürk’ün adını kirletmeye devam mı..
 • yaptığı düpe düz ayıptır ve atatürk'ün aziz hayırasına saygısızlıktır. sağda solda atatürkmüş gibi gezmeler, milletin derdini dinlemeler, istanbul bb devir teslim töreninde caka satmalar. ayıptır ayıp. millet de bu adamı görünce yok çok özledik, yok size ihtiyacımız var yok paşam diye sarılıyor. manyak mısınız lan ?

  bu adam yakında bu gazla partiyi geri almaya geldim diye chp'ye de çöker.
 • şunu söyleyeyim: atam kendisi hakkındaki başlığı sildirmezdi.

  o yüzden kazıklanmayın, hiç benzemiyor.
 • içi boş bi’ şovmen.
 • bayağı bildiğin nefret ediyorum bu heriften. önceleri umursamazdım ama hem bu herif, hem de paşam deyip peşinde gezen aptallar iyice zıvanadan çıktı. hem bunun, hem de bunu ciddiye alanların yaptığı şey atatürk'ün aziz hatırasına düpedüz saygısızlık. bir de çıkarmışlar 29 ekim töreninde zeybek oynatıyorlar. gel de delirme...

  şu herifin atatürk'ü kullanmasından cidden sıkılmadı mı artık insanlar. geçim kaynağına dönüştürdü bu olayı. atatürk'ün kesip attığı tırnak olamayacak herife yıllardır çekilen bu muamele artık baydı.

  edit: entry'i yazdık sonra fark ettim ki yeni bir saçmalığa daha imza atmış; atatürk'e benzeyen adamın işin bokunu çıkarması