şükela:  tümü | bugün
  • kunduz lakabıyla anılan futbolcu.2001-02 sezonunda göztepede iken 2-0 biten göztepe-galatasaray macında galatasarayın sol kanadının tapusunu ergun penbe den zorla almıs futbolcudur.sonra ne mı oldu goztepe kume dustu,umıt kayıhan calısmıyor,goksel de vurmus kendını yollara dıyarbakır da sımdı.bız de maratonun ıkı katı para verıp, bıze(galatasaray taraftarı) ayrılan kale arkasında ızledıgımız mactan sonra taslandık.
  • galatasaray'a karşı her oynadığında motor takmışçasına koşan, sahada basmadık yer bırakmayan futbolcu. o değil, bunu her maçta yapsa şu anda küme düşmek için gün sayan diyarbakırspor'da oynuyor olmayacaktı. bu arada koyu fenerbahçelidir.
  • diyarbakırspor'dan eski takım arkadaşı sinan demircioğlu ile birlikte 2006 transfer döneminde gaziantepspor'a geçmiş futbolcudur.
  • 2007-2008 sezonunda kasımpaşaspor forması giyen futbolcu.

    daha önceleri sağ bekte görmeye alıştığımız, kasıpmaşaspor da ise orta sağın sağında, sağ açık diye tabir edilen mevkide oynatılan futbolcu.
  • gaziantep'e transferi çok enteresandır. dönemin gaziantep as başkanı ömer çelik sabah evden çıkarken ceketinin cebinde bir kağıt bulur. kağıtta yazan kısadır; '' baba göksel'i alın ''.. baba ömer çelik'in girişimleri ile göksel diyarbakırspor'dan gaziantepspor'a gelir. antepli yönetinin oğlu sayesinde antep bir oyuncu alır.

    ulan burası blog olsa bir italya fotoğrafı koyar inter başkanı massimo moratti'nin oğlunun kafasını her gece '' alvaro recoba'yı al baba '' diye sikmesi yüzünden 97 yılında recoba'yı inter milan'a getirmesine geçerdik.. oradan bir zidane fotoğrafı ile florentino perez'in 2001 yılında monte carlo'da şampiyonlar ligi için düzenlenen gecede zinedine zidane'a peçetenin üzerine '' real madrid de oynamak ister misin ? '' yazıp yollayarak transfer teklifi etmesine geçerdik. göksel demiştik, azıtmayalım.