şükela:  tümü | bugün
  • prof.dr. istanbul üniversitesi (çapa) tıp fakültesi öğretim üyesi.
    11.11.2005 tarihinde silahlı saldırı sonucu öldürülmüştür.
  • (bkz: öldürülmek)
  • istanbul tıp fakültesi göğüs cerrahisi ana bilim dalı başkanı. göğüs cerrahisi, periferik damar cerrahisi, genel cerrahi üstadı (idi).
  • fakülte otoparkında, bir hasta yakını tarafından 10 kur$unla öldürülmü$..
    http://www.hurriyet.com.tr/…/3508484.asp?m=1&gid=69
  • anacigimin akciger kanseri teshisinden sonra ameliyatini yapan cerrah. ameliyat sonrasi hastanede gecirdigimiz 1-2 aylik sure zarfinda inanilmaz tatli canayakin ve babacan bir tutum sergilemis; ameliyat, ve sonrasindaki emekleriyle annecigimin hayatta kalmasini saglamistir. imza:hasta yakini...
  • emekliliğine sadece 6 ay kalmıştı. öldürülmeden önce.
  • böyle bir şey nasıl olur ya? hocamızı yüzlerce kişinin önünde, 200 tane güvenlik görevlisinin olduğu bir fakültede kurşun yağdırarak öldürdüler ve ellerini kollarını sallayarak çıktılar hastaneden. türkiye'de bir profesörün nasıl zor yetiştiğinden, doktorluğun ne kadar özveri istediğinden, hocamızın alanının en öncüsü olduğundan ve bunun insanlık dışı olmasından bahsetmek ayrı bir kenarda dursun ve lakin aklım sırrım hala ermiyor o adam veya görgü tanıklarına göre adamlar o kadar insanın içinden ellerini kollarını sallayarak nasıl çıktılar? hocamızın ölümü kadar korkunç bir şeydir bu. bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık mıdır, toplumsal duyarsızlık mıdır, can korkusu mudur ne isterseniz diyin ama korkunç bir şeydir.
12 entry daha