şükela:  tümü | bugün soru sor
  • güzel işler yapıyorlar. bir de zaten güzel olan şu azeri türküye şöyle güzel bir yorum ları var ki, of.

(bkz: gülebilmez)
    (bkz: bahar sensiz)
  • bugun keşfettiğim, ne güzel sesler dediğim olmuş grup. bir hüzün bir huzur bir umut veriyor şarkıları..
  • british airways ile yaptığım uçuşta tesadüfen dutch delta sounds isimli bir albüme denk geldim. o karma albümde bir şarkıları var ki ben söyleyenler arap sandım. uçak ekranında şarkıcı adı yazmıyordu. google araştırmalarım sonucu söyleyenin göksel yılmaz olduğunu öğrenip şaşırdım. başarılı bulduğum grup. işte o güzel, hareketli şarkı: meryem

https://www.youtube.com/watch?v=t9bcv7ujgia
  • göksel yılmaz tarafından 2006 yılında hollanda'da kurulan, harika şarkılar yapan, mütevazı ve kaliteli bir müzik grubu.
  • yüzlerce yıllık geleneksel türküleri, güncel ve sade bir yaklaşımla dinleyiciye sunan geleneksel müzikten jazz, blues ve klasik müzik gibi batı müziği tarzlarından etkilerini almış olan göksel’in kendi besteleri de repertuvarın önemli bir bölümünü oluşturan gruptur.
    ensemble, kuruluş yılı olan 2006 yılından itibaren hollanda’da, belçika’da ve türkiye’de konserler vermektedir.
    konser afişinde ud, keman, çello gormemle dikkatimi ceken ve uzerinde az bir arastirma yapmana vesile olan grup.

not: ismini yeni duydugum grup 5 agustos 2017 tatihinde antakya kultur sarayinda ucretsiz konser verecektir.
  • (bkz: kan zaman)