şükela:  tümü | bugün
 • genç yaşına rağmen türkiye'nin en iyi klarinet ustalarından.
 • 2. klarnet festivali kapsamında bu gece verdiği konser tam anlamıyla harikuladeydi. kurduğu grup baldan tatlıydı. ilk parçanın başlamasının ardından cihan okan mikrofonuyla sahneye gelip gecenin sürprizini yaptı. imzasını attı ve de gitti. sonra sezen aksu parçaları çalındı uzun uzun. sindire sindire. ilk 5 parçada levent yıldırım yoktu. beşinci parçanın ardından göksun çavdar ''evet şimdi çok başka bir müzisyen geliyor aramıza. adı da levent yıldırım!'' diyerek sahneye davet etti. levent yıldırım, insanı sarhoş eden incelikteki ritimleriyle izleyenleri büyüledi. fatih ahıskalı. ahıskalı fatih'i yarım saat mi anlatsam bir saat mi? :)) çalarken adeta dünya ile ilişiğini kesti. gözlerini kapatıp adeta su gibi aktı. coştu coşturdu. serhan yasdıman genelde arka plandaydı. bir parçada solo atıp kendini gösterdi. güler yüzlü ve gerçekten yakışıklı bi gitarist. seyircilere bakamadı bile. kayboldu o da. özer arkun. baba sen ne yaptın öyle? sen kimsin aga? özer argun resmen yedi bitirdi bizi. sesi de inanılmaz güzel. adamsın. adamın hammaddesisin yemin ediyorum. göksun çavdar. göksun'u çok kereler dinledim fakat hiçbirinde bu denli klarnete doymamıştım. yılların getirdiği birikim ile klarnet ''göksun çavdar'' çaldı. klarnetin teslim olmuşluğunu inanın tüm salon sezdi. ne nağmeler, ne oyunlar, ne kopuşlar...

  hepsi cennetlik bu adamların. gönüllerine, yüreklerine sağlık!

  http://u1309.hizliresim.com/1f/w/t2dx1.jpg
 • sezen aksu'ya "ah be oglum goksun, naptin" dedirten soyle bir solo calmistir.
 • sibemol klarnet kullanan müzisyen.
 • müzisyenliği duygulandıran klarnet ustası. tuhaf bir duygusallık var bu adamda. sadece dinlerken iyi de hem izleyip hem dinlemek ciddi ciddi etkiliyor insanı.
 • birçok sanatçıyla çalışmışlığı olan bu müzisyeni, son yıllarda daha çok volkan konak ve sezen aksu sayesinde tanıdık; performansı sırasında bu sanatçıların "ah be göksun ne yaptın sen?", "o ne nefestir" v.b. yorumlarına tanık olurken, kah konser salonundaki koltukta, kah televizyon karşısında biz dinleyenleri ne hallere koyduğunun farkında mıdır acaba diye sormak istediğim, kıymetli müzisyen...
 • onno tunç şarkıları albümünde nilüfer tarafından seslendirilen tutsakta klarneti tabiri caizse ağlatan, insanın içini yakan usta müzisyen.
 • halil sezai ile birlikte yeni albüm hazırlığında olan sanatçı.
 • al di meola 'nın konserinde çoşturmuş, kendi de çoşmuş olan klarnet ustasıdır.

  yanında oturan akordiyon çalan arkadaş bile tırstı, nasıl bir ciğer var kendisinde.

  helal olsun, tek kelimeyle...
 • en güncel olarak sibemol klarnet, soprano saksafon, alto saksafon ve bas klarnet ile alaturka dahil her türlü müzik çalabilen, volkan konak'ın tabiriyle "manyak" müzisyen, bestekar, aranjör.