şükela:  tümü | bugün
 • star tv'de uzun süre çalıştıktan sonra show tv'ye transfer olan ve her iki kanal için de joker konumundaki muhabir. her habere gönderilen bir şahıs, bazen kendisine acıyorum valla. hakkari'de çatışma haberi karşımızda göktan, antalya'da orman yangını var göktan, bilmem bi yerde abidik bir olay çıkmış yine göktan... yazık lan adama! öyle ki star bir ara bokunu çıkarmış 1 hafta içinde dört farklı şehirdeki haberde göktan bedük'ü kullanmıştı.
 • show tv'de heyecanla ibrahim tatlıses olayındaki kriminal bulgulara dair haberini sunarken dikkatimi çeken muhabir.

  soyadının bedük olması nedeniyle tipine daha bir dikkatle baktım. bedük'e benziyor adam. bilemedim. bak şuna hele.

  edit: heh. şu anda da bağdat'ta rte'nin gezisinin muhabiri olmuş. adam her yerde!
 • bugün burakcan karamanoğlu'nun cenazesinde saldırıya uğramış olan ntv muhabiri. şimdilik durumu hakkında bir bilgi yok ama umarım iyidir.

  buradan saldırıya iyi oldu diyen beyinsizlere de bir kaç kelam edeyim. dün yaşanan erhan ertürk lincine benziyor bu durum. ekmek parası peşinde koşan gariban bir muhabir dayak yiyiyor, adam iyi oldu hiç üzülmedim diyor. neden diyor biliyor musunuz çünkü algısı o kadar, kavrayışı kısıtlı. o zannediyor ki o dayak yiyince ntv kaybediyor. aynı kısıtlı arkadaş banka bunu kazıkladığında arıyor müşteri hizmetlerini orada günde 10 saat telefon başında insanlara meram anlatmaya çalışan operatöre başlıyor bağırmaya yetmiyor küfür ediyor,en sonunda da suratına kapatıyor telefonu. rahatlıyor sonra zafer duygusuyla dersini verdim diyor, aynen bugün ntv dersini almıştır dediği gibi. halbuki oradaki adam (üşenmeyin yukarıda yazanları okuyun) amiri nereye git diye emrederse oraya giden günde kimbilir kaç saat çalışan para kazanmaya çalışan bir işçi sadece. bunun idrakından yoksun kimselere bilal'e anlatır gibi anlattım umarım anlamışsınızdır. eğer bir gün o medya patronlarına, insanları provoke eden gazete ve dergi sahibi kodamanlara temiz bir meydan dayağı atılırsa o gün ben de altına "ohh ellerine sağlık" yazarım. ama bu çocuğa vuranların elleri kırılsın, onları alkışlayanların da.
 • tam 13 yıl önce taksim civarındaki bombaları anlatırken hatırladığımız muhabir.

  sinagog ve hsbc saldırılarıydı.

  tam 13 sene sonra, yine aynı bölgede, aynı kanalda ve aynı tür olayları aktaran muhabir.

  hiç mi bir şey değişmez?
 • zor zamanların tanıdık yüzü. nerede bir patlama, nerede bir saldırı, nerede bir savaş var bu adam orada. hiç unutmuyorum 2003 yılındaki osmanbey ve kuledibi'ndeki patlamalarda eşiyle birlikte yaralanmış sinagog karşısındaki evi viraneye dönmüştü de dışardaki cehennemden sonra ekranda bir de evini haber yapmak durumunda kalmıştı.

  yıllardır ülkenin değişmeyen sayılı ayrıntısından biridir kendisi. giderek çukurlaşan şu fışkı memlekette başına bir şey gelmezse yapacak haberi çoktur. aman diyelim, hatasız kazasız.
 • bilmiyorum işini ne kadar severek yapıyor ama bu adamı senelerdir bu işlere mahkum eden birileri varsa çok ayıp ediyorlar.