şükela:  tümü | bugün
 • haluk levent'in konser performansını son yıllarda son derece olumlu etkikleyen gitarist . kliplerde o çalıyor ve konserlerde değişmez eleman .
 • 1977 yilinda canakkale'de doğdu. gitar çalmaya 1995'te baslayan goktug senkal, bir donem piyano egitimiyle muzik hayatini devam ettirdi. hukuk fakultesinde okudugu donemde (2000 yılında) haluk levent'le calmaya basladi. o gunden bugune kadar haluk levent ile birlikte konserlerde onu gorduk. haluk levent albumlerinden türkiye turnesi 2003 ,annemin türküleri, akşamüstü ve karagöz ve hacivat'ta caldi. bu albumler sound olarak biraz daha farkli, biraz daha sertti ve sözkonusu albümler goktug senkal'in katkisiyla en begenilen haluk levent albumleri arasina yerlerini aldı.

  http://www.goktugsenkal.com/
 • akin eldes, demir demirkan, serdar öztop ve metin türkcanı saymazsak (ki zaten bu isimler yaş ve tecrübe olarak da göktuğdan çok çok eskidirler ) bugüne kadar yuxexes canlı performansta çalmış en iyi gitaristtir. mike trample birlikte grubu 4x4 ile konuk olduğu programda kulaklarımızın pasını silmiştir.
 • haluk levent'in 2003 yılında çıkan "türkiye turnesi" adlı albümünde çalan efsanevi gitaristtir. şahsen ben bu kişiyi bu albümde tanıdım. ama ne yazık ki başka bir albümde de aynı müzikal performansı göremedim. ben ve benim gibi düşünen çoğu hayranı için efsanevi gitaristtir. zira bahse konu albümün ardından pek de kayda değer bir ürün sunamamıştır biz müzik severlere. (bkz: 4x4)

  amma ve de lakin haluk levent'in o konser albümünde de o kadar güzel bir gitar tonu (ibanez, 5 km'den tanırım o tonları), o kadar güzel riff'ler bulmuş ki, seneler seneleri kovalasa da halaa dinlettirir göktuğ abim. gönül ister ki, kendisi gibi başka en az 3 psiko daha bulsun, şöyle adam gibi bir albüm kaydetseler, progressive tarzı yardırsalar bu babalar, fena olmazmı ya? artık kayıt yapıp albümü internet sitesine koyup yayınlamak o kadar kolay hale gelmişken, yapsalar şöyle bir albüm, albümün adına da "yardırmacalar" koysalar, tüm rock alemini alsa götürse, yalan olsa şu yeni yetme rocker grupları.
 • kendisiyle tanışma şerefine ısparta askeri hastanesi sevkiyat aracında ve tesadüfen nail olduğum sevilesi, saygı duyulası gitarist. iyi ki hastalanmışım da ısparta askeri hastanesine sevk istemişim dedirtmiştir kendi kendime.*

  http://www.myspace.com/goktugsenkal adresinde ikamet etmektedir ayrıca.
 • elfida'nın klipte öyle güzel bir solo çalar ki, insanı telecaster'ı olduğuna utandırır.
 • öylesine güzel şeyler yapan
 • haluk levent'in annemin türküleri albümündeki parçalara harika riffler, sololar yazan ve düzenleyen aşmış müzik adamı.
 • bu gece penasini aldigim, gercekten isinin hakkini veren adam