şükela:  tümü | bugün
  • cd oyunun ve vakti zamanında pc oyunun yazarlarından. yazılarında sürekli kendinden bahsetmesine rağmen severdim ben bu adamın tarzını. çok fazla bir olayı yoktur, aşırı geyik yapar yazıyı piç eder genelde. bir de orta okulda ilk aldığım derginin* bu adamın yazarlığa başladığı dergi olduğunu yazmıştı zamanında, ki bu sayıda colorado isimli oyunu incelemişti yamulmuyorsam.
  • goktug'niwaly"yuksel...cocuklugumun kahramanidir kendisi. (o da cocuktu o bi ayri konu) oyun aciklamalarindan cok geyik yapar ve sirf bu yuzden onun yazdigi dergileri alirdim.hayatimda tek mektuplastigim kisiydi.bi ara amerikaya gitmisti kim bilir ne yapiyo simdi.
  • ağustos ayı itibariyle levele transfer olmuş geyik dozajı hayli yüksek oyun yazarı.
  • aldığım birkaç cdoyun sayısından birinde eskişehir'den kalkıp istanbul'a, metallica konserine geliş gidiş macerasını yazmıştı. sanırım böyle oyun dergileri okurken en çok güldüğüm, yarıldığım yazı oydu.
  • tam adi goktug "so what" yuksel olan, oyun dergileri yazari, geyik ustasi.
  • eski nick'i niwaly idi ve bir cd oyun sayısında nickinin anlamını sormuştu.
  • kendisiyle pc oyun dergisinin -cd oyun olmadan çok önce- master of magic yazısında karşılaştığım ve sevdiğim yazar kişi.
  • metallica ile aynı sahneye çıkıp şarkı söyleme onurunu tadan belki de tek türktür kendisi.
  • geyik olarak üstüne tanımadığım, level'dan sonra da oyungezer'de bizimle beraber olan müthiş yazardır.