şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hem büyük göğüsler hakkında hem sahabe hakkında hem de ağda maceraları hakkında entry girebilen değişik bir yazar.
  • ağda macerasi hakkinda entry girmemiş bi yazar
    hz. ali'nin bir sözünü yazdığı dogrudur ancak ; o söz the godfather 'da geçse de o sözü begendigi için sözlüğe yazabilecek bi yazardir kendileri
  • tarih meraklısı bi yazardır kendileri...
  • geçen aylarda bir girdisi üzerine birazcık yazistigimiz suser. mesajları kurcalarken gördüm, bir bakayım dedim ki komple her girdisini silmiş. ruhu darda, ama gönlü hoş bir edası vardı. umarım durumu iyidir.
  • bu hayatta en zor şeyi yani güzel insan olmayı başarmış; beyni, ihtiyaç sahipleriyle paylaşılacak kadar büyük olan; akıllı, donanımlı, keyifli yazar.
  • kibirli, kıskanç, hayatta bir yere gelemeyip sürekli başkalarının üstünden nefret kusan yazarımsı.
  • yukarıda hakkımda yazılan kıskanç, kibirli diye başlayan girdinin sebebi, sıla gençoğlu başlığında sıla'nın sanatçı değil, yorumcu olduğunu iddia etmem. bahsettiğim ekşici benim bu girdimin üzerine bana sinirli mesajlar atmış, en sonunda kullanıcı adımın altına bu entriyi yazmadan rahat edememiştir.
  • bir süreliğine kaybolsa da aramıza tekrar gelmiş bir yazar. takipteyiz