şükela:  tümü | bugün
  • "ben kendi işimi yaparım, göz var nizam var amk, kural belli her şey ortada" şeklindedir. bir kere adam idealist zaten. kimsenin kimseye hakkı geçsin de istemiyor.
  • "olmadı bi araba alır, salatalık soyar satarım" bakışıdır..
  • kendinden çok emin değil ise, "bi bok yedik ama inşallah başımız yanmaz" bakışıdır.
  • ettik bir halt ama hayırlısı bakalım bakışı.
  • arkadaki tribünden kafama bir sey atmasalar bari gerginligi vardir.
  • yan hakemin prim yaptığı zamandır. bütün kameralar, futbolcular, seyirciler ve hatta orta hakem bile ona baktığı andır. o yüzden hepsi ciddi gibi dursada içten içe sevinç çığlığı atarlar. kesin içinden acıyordur gol atan adama.

kendi içinde eğlenebilir;
    +şşş bak şimdi nasıl da sevinecek...
    +ulan biraz geç mi kaldırsam bayrağı. çok komik la..
    +evettt hazırıımmm ifademmm de tamam..sakinimmm sakinimmm gülmeyeceğim..
    +arkayada şöyle bir bakalımda göte gelmeyelimm... arkada sağlammm. veeee
    + oğlum resmen kaldırdım la bağrağı...herkes de bana bakıyor.. la ne bayrak kaldırdım beaa.. kesin 2 maça kalmaz orta hakem ordan da yönetime girerim. benim önüm açık oğlummm... hem benim gibi hakemi nerde bulacaklar.. hey yavrummm şu yaptığım karizmaya bak !!
    +babam şimdi görsün oğlunu. o kadar dalga geçti benimle yan hakem filan diye.

*
  • hevesleri kursakta bırakandır.
    çok kritik bir gol olur; sahada futbolcular, tribünde ve televizyon başında taraftarlar sevinçten kopar. akabinde kameraman," al sana nah gol" dercesine bayrağını gözümüze sokarcasına kaldırıp tutan yan hakemi gösterir. herşey çok ani olur, sevinç kursak ve dram... hayır bir de öyle ciddi bakıyor ki sanırsın dolmabahçe sarayı önünde nöbet tutan asker. nedense her seferinde golü iptal etmeden önceki o ufacık zaman diliminde içinden "siz sevinin a.ına koyiim şimdi ben şu bayrağı bi kaldıracam hayatı size zehir edeceğim" diye düşünüyormuş gibi geliyor bana.