• mustakbel yedinci nesil yazar.
  • ekşisözlükten* tanıma fırsatı bulduğum ilk kişi, dünya tatlısı, yardımsever insan. bir de çok fonetik bir ismi var. eğer izni olursa, kız çocuk babası olursam kendisinin ismini vermek isterim. böylece isim bulmak için takvim vs. karıştırmaktan kurtulmuş olurum.
  • bu gece, ziyadesiyle dedikodu malzemesi olan kişi ya da kuruluş.
  • guzide bir sanatci konseri vesilesiyle yaren oldugum gozleri hep gercek bakan kadin. heyecanli heyecanli konusup biseyler anlatir ya hastasiyim kendisinin hakketen de! eglenceli,guzel insan. cok guzel sarilir bi de...
  • her görüşümde bir insanın gözlerinin içi böylesine güler mi diye şaşırmama neden olan güzel insan. gol kralıııııııııııııııııııııııııııııııııı.
  • kendisinden kargo gelirse kabul etmeyeceğim kişi.
    ciddiyim lan.
  • işyerinde sinir krizi öncesi acil çıkış kapısının önünde bekler bu kişi. yanında konuşmadan susup 5 dakika oturunca insanı bir huzur basar , işle ilgili stres sıkıntı kalmaz. bir de küfür ederken bile yüzündeki o sakin gülümseme sayesinde kızılmaz buna, tatlıdır, canımın içidir.
  • kendisi pek sorumlu bir şahsiyet olmuştur, prodüksiyon bölümümüze müdür olmuştur, şahken şahbaz olmuştur. tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz .esenliklerle kalsın...
  • o "sil baştan" kişisidir bu günlerde, ben de şahsi dj'i.
  • geleceğin sürmenaj müdiresi. çeşit çeşit insan tanıdım şu hayatta ama ebay'den egzotik bitkiler alanına rastlamadım..
hesabın var mı? giriş yap