şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: golden arrow)
 • sahip olduğum iki dövmede de imzası olan stüdyodur. bünyesinde çalıştırdığı sanatçılarla takdire şayan bir iş yapmaktadırlar. dövme yaptırmak isterseniz mutlaka gidin görüşün para kendileri için oldukça arka plandadır. erden ile görüşebilirsiniz. kararsız kaldığınız konularda size elinden geldiğince fikir vererek yardımcı olmaya çalışır. daha fazla bilgi almak isteyenler yeşillendirebilir.
 • hayatımın dönüm noktası olan yer, beyoğlu şubesi, 212.
  liseyi "adabıyla" bitirememden mütevellit, 18 yaşındaki bir lise - ikinci sınıf öğrencisi olarak, okuldan tüyüp sabahtan akşama kadar alkol tükettiğim bir gün, kolumda adaşım; aynı zamanda en yakın arkadaşım olan kişiyle, çılgın atmak amaçlı dövme yaptırmaya karar verip okul formalarımızla girdiğimiz stüdyo.
  işletmecisi ve ortağı erden'in "yaşınız tutmaz" yargısını kırmayı başarmıştık, zira reşit olup hala sınıf geçememişlerdik.
  "alkollüsünüz, vücut direnciniz düşmüş, acır"uyarılarına kulak asmamıştık, zira kararlı ve dövmeye özenen ergenlerdik.
  "gider pis yerlerde yaptırırım" tehditime boyun eğip son derece uygun bir fiyata dövme yaptırdığım, döktüğüm kahveyi bizzat işletmecisi erden beyin temizlediği yerdir. akabinde mükemmel dostluklar kurduğum, 4 yıl boyunca birçok güzel insan tanıdığım, muazzam sanateserleriyle karşılaştığım, dostlarımı yönlendirdiğim; en harikası da, erden beyin arkadaşça sıktığım elini bugün eşim olarak tuttuğum yerdir 212. burada kurulan dostluk bağları ömürlüktür. derinize, burada sanatını idame edenlerin işlediği mürekkep ömürlüktür. çay, kahve eşliğinde gerçekleşen muhabbetlerin anısı ölümsüzdür.

  sevgiler efenm...