şükela:  tümü | bugün
  • keçi sütü bazlı bebek maması markası.yeni zelanda'nın yeşilliklerinde doğal beslenerek yetiştirilen keçilerden elde edilen taze sütlerin doğal özelliklerini ve avantajlarını içeriğinde bulundurduğu yönünde bir iddası var.
  • ne olduğu tam olarak bilinmeyen mamacık.
  • aptamil ve bebelac'a göre daha lezzetli olan mama.
  • şu an 4 aylık olan bebeğimize anne sütü problemi nedeniyle 3 haftalıktan itibaren bu mamadan verdik.

merak edenler için notlar;

gaz sancısını önlemede birebir. ilk 3 gün bilinen başka bir marka vermiştik. ancak buna geçince gaz sorunu yok denecek kadar azaldı.

bebeğimizin gelişimi gayet güzel devam ediyor. boy kilo üst sınırda

daha az şekerli bir mama olduğu için kafamız bir nebze de olsa rahat

tuvalet vs problemi yok.

tek handikap mama biraz pahalı. 38 tl civarında. bazı internet satış sitelerinde kampanyalı bulununca tak 10 paket kapıyoruz.

1 ve 2 diye ayrılıyor. diğer mamalar 1-2-3-4 diye gidiyor bu niye onu çözemedik.

nihayetinde anne sütü önemli. biz gıdım gıdım da olsa anne sütünü zorlayarak da olsa 2 aya kadar verdik. tabi minik canavara yetmedi.
  • anne sütü yetmedigi durumlarda kullanilabilecek bebek mamasıdır. diger mamalarla birlikte karisik verilirse daha saglikli olacagini dusundugumuz icin biz oyle yapmistik. 2 kutu normal mama ve 1 adet keci sutu mamasi seklinde ogunlerde karisik veriyorduk cocuga. o mamayı vermeseydik sonuc ne olurdu bilemeyecegimiz icin ve sonuctan da simdilik memnun oldugumuz icin tavsiye etmekte beis gormedigimi de belirteyim.
  • 25 günlük bebeğimiz var çocuk doymuyor.
    ilk önce (bkz: hipp) aldik gaz yapti.
    sonra (bkz: sma) aldik oda gaz yapti.
    internet’de yaptıgım araştırmalar sonucu bu mamayı baya tavsiye eden oldu bende aldim insallah iyi gelir.
  • (bkz: happy center) kampanya yapmış arkadaşlar. 150 lira ve üzeri alisveris yaparsanız mobilden 25 lira indirim yapıyor.
    1 numara mamanın tanesi 33.20 liraya geliyor kargo bedava.
    kullanan varsa kacirmasin vallahi bizim sıpa sadece mama yiyor 3 günde bir kutu bitiyor.
    kampanya linki
  • 33 liraya aldığımız mama bir anda 50 lira oldu.
    niye oldu bende anlamadım.