• çevrede yakın bir tesis olmadığından gün içerisinde alabileceğiniz her türlü yiyecek ve içecekte aşırı fiyatlandırma yapıyorlar. bu da tesisin yerleştiği güzel doğanın, işletmenin yarattığı antipati ile gölgelenmesine neden oluyor. tavsiye etmiyorum.
  • şarap gibi oteldir, yıllar geçtikçe hiç mi kalitesinden ödün vermez? vermez. sadece o şarap mahzenini disco-meeting room arası bişiye dönüştürmeyecektiniz be hacım.
  • mükemmel ötesi bir yer,asla tatil sitelerinde göremiyeceğiniz ve eğer gerçekten sıkı bir geliriniz yoksa ulaşamayacağınız yer.
  • gereğinden fazla beğendiğim yer. yalnız insanda "o kadar paraya şuraya gideriz aslında..." gibi fikirlere yol açıyor fiyatlar. değer mi değmez mi bilemiyorum.

edit: link
  • geçen sene hisarönü yangınında bok atanlar bügün çıkan bördübet yangınında ne yapacaklar acaba… yıllardır o bölgeye gözü gibi bakan ve bölgeye çöp atılmasın diye tali yollara çöp bidonları yerleştiren ve toplayan bir ahlaka sahiptirler. başta şebnem hanım olmak üzere kudret bey ve şaban bey 20 yıldan fazladır canla başla bölge için çalışıyorlar.
  • en güzel tatillerimin vazgeçilmez mekanı. hayatımda yediğim en iyi tulumba tatlısının ev sahibi. dünyayla iletişimimi kesmek istiyorum diyorsanız buyurun. adamlar portal açmışlar.
    az kaldı açılmasına eylül'de görüşürüz kıymetlimssss
hesabın var mı? giriş yap