• carouselin alt katinda dukkan vari bir standi olan 2,5milyona yesil,mor gibi zor bulunan renklerde goz rimeli ve 2milyona kokulu goz fari alabileceginiz marka
  • (bkz: golden girls)
  • üçüncü sınıf kozmetik markası. bir kere farını kullandım gözüm butun gun yaşardı
  • her kadinin kullanmasi gereken markadir.
    bizim hanima bundan aldiririm ben hep.
    nedenk?
    di$ gorunumu afilli ve ucuz, bol ce$it de ondan.
    makyaj dedigin beyin mastrbasyonu, cirkin kariyi guzelle$tirmez bu golden rose, bir de acemi uygulama ile birle$ince... ama dedim ya herkes bunu kullanmali. kicini sildigin tuvalet kagidi muamelesi yapiyorum ben makyaj urunlerine, kalitesi o kadar kucuk bir marjinal fayda ki...
    rimelin dandigi kirpikte, tuvalet kagidinin dandigi got arasinda puturcuk birakiyor. ordan bile belli ayni olduklari.
    makyaj yaptin mi yaptin, bitti...
    goz sutleriyle, bilmemne maskesiyle gelmeyin bana...
    kiririm valla agzini burnunu.
    2 milyona bir kalem, 2,5 milyona bir ruj.
    1 paket sigara parasi.
    takil i$te 2 ay bunlarla.

en sevdigim kadinsal markadir "golden rose" benim.
    helal olsun verdigimiz paralar.
  • krem ve serum cinsi bakım ürünleri dışındaki kozmetik ürünleri (ki bunları makyaj malzemesi olarak ta adlandirabiliriz)cilde pek nufuz etmedigi ve sadece goruntuyu etkilediği için en iyi makyaj malzemeleri (özellikle ruj, oje ve far gibi renk öncelikli olan ve bol miktarda satın alınanlar söz konusu olduğunda) en ucuz olanlardır mantığıyla düşünüldüğünde kozmetik sektöründe en gerekli markalardan biri. zira golden rose sayesindedir ki biz kadınlar, 15 milyonluk 1 tane ruj alıp her allahın günü aynı renge boyanacağımıza, 2 milyonluk 3 çeşit ruj alıp her gün ayrı renklerle dolaşabiliyor, artan parayı da en az kozmetik kadar gereksiz (!) baska alanlara yatırabiliyoruz
  • yillardir aradigim yesillikte ojeleri üretmis bir markadir bu, bir de big lebowski yesili yaparsa tadindan yenmeyecek olan. ancak mavi üzerinde biraz daha çalismalarini diliyorum.
  • far konusundaki son derece başarılı ve çeşitli renk paleti ve ucuz fiyatlarıyla kadınları kırk yılın başında sürecekleri ama ne zaman makyaj çantasında olmasa lazım olan ördek başı yeşili gibi far renklerine ucuz ve mutlu bir şeklide kavuşturan marka. onun dışındaki diğer malzemeleri yeterince kaliteli olmadığı için kullanılması yarım saat içinde dağılan makyaja ve ciltte problemlere neden olabilir. bu yüzden golden rose konusunda en iyi çözüm pudraları, fondötenleri, allıkları mac'ten alıp renkli far çılgınlığını golden rose'dan tatmin etmek olmalıdır.
  • kuaförümün ısrarla goldon roz şeklinde telaffuz ettiği orta karar bir kozmetik markası.
  • şişesi piramite benzeyen ojeleri, çabuk kuruması nedeniyle baş tacımdır.
  • bilinenin aksine tüm renkli kozmetik ürünlerini yurtdışında lancome ile aynı fabrikada, aynı standartlarda yaptıran marka. en azından lancome, chanel vb kadar kaliteli. hem ucuz, hem güzel, hem diğer ünlü markalarda bulamayacağınız renkleri mevcut, hem de türk malı*.
hesabın var mı? giriş yap