şükela:  tümü | bugün
 • güzel nickli yazar.
 • boyle yazarlari gorunce troll listesinin genisletilmesi gerektigini dusunuyorum.
 • (bkz: #42541405) entry'si ile gönülleri fethetmiş sevimli insan.
 • ne idüğü belirsiz sikisonik suser. beni engellemiş. tavşan dağa sikini sürtmüş, dağı siktim sanmış.
 • kısaca mal. önüne geleni akgezen diye yaftalamış. pc başından kalkamadığı için altına işiyordur muhtemelen. fişi çekip arada dışarı çık beynine oksijen gitsin. tabi varsa bir beynin.
 • ağır troll.
  (bkz: engelle)
 • o değil de kendisi (bkz: cinsel ilişki teklifini reddeden erkek) gibi başlıklarda yarrak.avi'ye çıkan bir ipnedir. kadını reddeden şu erkek acaba dibimi dövengillerden mi umuduyla gelmiş, terslenip gönderilmiştir.
 • badim sayesinde gördüm ki baya bir akmalı ve iyi parti yandaşı olup millet ittifakında fitne çıkarmaya çalışanı rahatsız etmişim. kalkan taktiğiyle chp ve sola yakın bana akpli demiş veya küfür etmiş gerzekler, hem de engellenmemi istemişler. bilmiyorlar ki, ben 11 yıllık sözlük yazarıyım, 3000 küsür entryim var, bugüne kadar yüzlerce kişiyle çeşitli konularda mesajlaşmışım, akp'yi, erdoğan'ı destekleyen tek bir entryim yok. benim ne olduğumu bilen biliyor burada, sizin gibi dünün bebesi değilim. kimseyi kandıramazsınız.

  ama rahatsız olmanızdan çok memnun oldum. demek ki doğru yoldayım, kudurun. sizi ve sizin gibileri rahatsız etmeye ve ifşa etmeye devam edeceğim.

  bu da sizin gibi malları derlediğim çalışmam. hazır kendi başlığıma yazmışken insanları haberdar etmiş olayım:

  (bkz: atatürk'e yapılan saygısızlıklar ve hakaretler)
 • kendisine trol diyenlerin en az ikisinin trol olduğu açıkça belli olan badim. kendisini ekşi dışında da 33 yıldır tanıyan bir kişi olarak ondan size ekmek çıkmaz, trol arıyorsanız aynaya bakın bir zahmet.bak kardeşim, biz aynı aileden geliyoruz, hani her 10 kasım’ da saat 9:05 geçe saygı duruşunda bulunan, atatürk’ün yüreklerde ap ayrı bir yerlerde olduğu, ama ismet paşa ve atamın emaneti 6 okun da hayatında çok önemli yer oynadığı. fikirlerine katılırsınız, katılmazsınız, ama bu adama trol demek için ya dediğini anlamaya yeterli kapasiteniz yok, ya apaçık kötü niyetle okuyorsunuz entrylerini veya kuyruğunuza fena basmış badim. el-tanım: atatürkçü, sol tandanslı, özellikle yaptığımız siyasi muhabbetlerin bana çok keyif verdiği badim.
 • çok sağlam bir ak partili kardeşim. taktik icabı, takibe aldığı badilerini başlık altında ziyaret ediyor.

  kimi zaman hükümeti eleştirdiğimde, bana o kadar çemkirmese daha çok seveceğim kendisini, dozu aşıyor kimi zaman yeşillendirirken.

  bir "şey"e, siyasi olguya, politika erkine bu kadar bağlanmasını doğru bulmuyorum yalnızca; sev recep tayyip erdoğan'ı, hobi olarak yine sev, hatalarını da doğrularını da gör ama!

  öpüyorum gıdışından dadlum; yeşillendir, çok özledim.