şükela:  tümü | bugün
  • amerikadaki en ünlü spor salonu.

bir çok ünlü vücut geliştirmeci burada çalışmıştır. bundan mütevellit tahminen fiyatı astronomik düzeylerde olsa gerek.

sloganı: the mecca of bodybuilding

http://www.goldsgym.com/
  • zamanında arnold schwarzenegger'in amerika'da çalıştığı spor salonu. artık franchise olmuş ve dünyanın her yerinde salonları açılmıştır.
  • * gecenlerde onunden gecerken cektigim bir fotografi.

*
  • welcome to the jungle şarkısı bu zincir tarafından en iyi spor salonu şarkısı seçildi
  • hakkında yeni yazılmış bir sözlü tarih çalışması şuradan okunabilir.
  • body building’in altın çağını yaşatan body salonu.arnold, zane, columbu gibi mr olmypia efsaneleri burada çalışmıştır.bir anlamda modern vücut geliştirmenin doğduğu, steroidin su gibi aktığı yerdir.
  • türkiye'ye de bu sene içinde 20 şube açacağı söylenen spor salonu zinciri. ilk şubeyi levent metrocity'ye essporto'nun yerine açıyorlarmış. havuz ve açık alan dahil olmayan pakette senelik 1088 tl bana uygun geldi. havlu mavlu vermiolarmış yalnız onu da söyleyeyim.

edit: kaydolduk bakalım insallah bi tarafımızda patlamaz. nisan basi diyip duruyorlar acilis tarihi icin, 2 gun kaldi hala net tarih yok.

edit 2: tkk13: nisan basi diyordunuz ne oldu tam tarih verin lutfen
    golds gym: nisan ayi icerisinde acilacaktir efendim

edit 3: golds gym resmi sitesinde türkiye lokasyonunu eklemişler, bu biraz su serpti içime
    https://eksiup.com/2fc3359ed338
  • arkadaş, kapattınız metrocitydeki salonu tamirat nedeniyle, 1.5 ay oldu, hala açılmadı. ınsan üyelere bir mesaj atar arada, su tarihte bitecek, böyle planlıyoruz vs. der.
  • tadilata girmeden 1 nisana yetisecegi soylenen ama bugun itibaeiyle uyelere herhangi bilgilendirme yapmayan spor seysi
  • dolandırıcı olma ihtimali çok yüksek bir oluşum. 15 şubat'ta birden tadilata giriyoruz diye mesaj attılar açılış tarihi için 1 ay sonrasını söylediler. şu an tam 23 günlük bir gecikme var ve hiçbir açıklama yapılmıyor. mesaj yok telefonla 3 kez aradım telefonu açan yok. istanbul/metrocity şubesi için konuşuyorum.