4 entry daha
  • bu gece ilk bölümü ile ekrana gelecek ilginç yapım.

http://tv.gen.tr/program/golgedekiler/yayin-akisi/
  • acayip hikayeler, samanyolu tv filmleri arası birşey bekliyorum. fragmanını beğendim.
  • yeni tv numarası imiş.
    did you mean gölgesizler?
  • muadillerinden daha ilgi çekici gibi görünen show tv dizisi. şu an başlamıştır..
  • ısmine kapilip izlemeye basladim. omen kilikli itici bir velet var simdilik.
  • şu ana kadar en iyi oyunculuğa arkada oturan veled-i zinanın sahip olduğu yeni dizi. tam iblis tipli piç.
  • senaristlerinin acilen değişmesi lazım. görüntüler çekimler oyuncular götürebilir ama gözüne gözüne sokan replikler kaliteyi bozuyor be canlarım. bırakın da biraz da biz çıkarım yapalım. aptal yerine koymayın milleti.
  • an itibarıyla show tv'nin flash tvden farkı kalmadının delili niteliği taşıyan içler acısı yapım
  • güzel bir yapıma benziyor, evet germiştir. o zaman başarılı demektir. kendisine haksızlık edilmeden mutlaka zaman tanınmalıdır.
  • denk gelip başları ilgimi çektiği için izlediğim ama senaryosunu acayip vasat ve tahmin edilebilir bulduğum dizi. hiç de haberim olmamıştı bu türde bir yapımın başlayacağından. twilight zone kulvarında olmaya çabalıyor kendisi. teknik anlamda idare etse de hikaye anlamında şu an için yerlerde maalesef. hele ki daha pilot bölümden iki tane ucuz öyküyle başlaması daha da kötü bir durum. ha bülent polat'ı görmek güzel oldu ama o da harcanmış. şu senaryonun önemini öğrenemedik gitti vesselam...
22 entry daha
hesabın var mı? giriş yap