şükela:  tümü | bugün
 • elazığ gençliği tarafından kelek yapma, kelek, sahtekarlık, aldatma vs. gibi çeşitli anlamlarda kullanılan negatif elektrik veren sözcük.
 • southpark manyagi, sinemaya gitmek icin cikip cay kokusu duyunca duyularina hakim olamayip bütün planlarini yoka sayip tüm gününü cayhanelerde harcayan,6. nesil yazar aday adayimiz...seviyoruz kendisini
 • en misavirperverinden çiğ köfte ustası.
 • biri porno düşkünü bir sapık, diğeri dominatrix iki patronla, bilimum fare, hamam böceği, bit, pire, güvercin boku, sümüklü kedi ve cumhuriyetçi amerikalı içeren ahşap bir binada geçen iki sene insana ne kazandırabilir sorusunun yanıtı.
  bir de "bir iş yerinde öksürük şurubundan yanlışlıkla kafayı bulmuş çalışan diyalogları" insanlığa kazandırılabilirdi mesela. taraflar biz olmasaydık.
  aslında iğrenç bir insan kendisi. basbaya kötü kalpli, hınzır, manipülatif bir kişilik. insanı çok pis gaza getiriyor. mesela bana bir kere "ne güzel adam azarlıyosun" dedi, o gün bugündür herkesi azarlayan nemrutun teki oldum. hem anadolu çocuğu olmakla övünüyo, hem "lam ben bir daha erkek milletine yemek memek yaparsam miksinler beni," dediğimde "hah şimdi kendine geldin işte," diye yanıt veriyo. çözemedim. bi de bir de terazi bu. burcu değil. (hala burcunu bilmemem de iyiye işaret) hassas ruh terazisi kendisi. arada ölçüm yapıp 50 gram eksik bulunca derhal koşup iki tane çakabiliyor insana. işte bu yüzden giysilerini değiştirmemesini, traş olmamasını, yıkanmamasını ve evdeki kül tablasını yere devirip öylece bırakmasını bizzat ben istedim. var mı? laf edeni oyarım.
 • çoook uzun zamandan beri tanıştığıma memnun olduğum tek insan.
  kendisi, kardeşi ve kuzeniyle oluşturdukları muhteşem üçlünün hayranıyım * *. entry tadında konuşan, muhabbetinden bıkılmayan, bıkmak bir yana aranılan biri. ortağı olduğumuz saatleri özleyeceğim. bir de hiç dayağını yemeden bir abi edinmiş oldum kendime *. mutluyum. mutlu ol.
 • bir yandan okuyan, bir yandan çalışan, şu sıralar adeta götünde ayı bağıran bir insandır.
 • güneşli-sefaköy civarında benimle burger king'e gelme ihtimali olan tek kişi. elma ulan! elmaaa!!!
 • burnumda tütmektedir şu an kendisi. yeni işi sebebiyle memleketten memlekete sürünendir. azcık düze çıksa da rahatça bi oturup muhabbet etsem, birlikte analizler yapsak keşke dediğimdir. *
 • özlem entryleri yazma kabiliyetimi geliştiren abimdir. daha ne kadar oldu ki görüşmeyeli? bir hafta bile dolmamış. ama sen toplarken eşyalarını o evden, bilgisayarını yerleştirirken kutusuna, sesimin yankısını duyduğumda odadan, "bi çay içelim öyle gidersin" teklifini kabul edemedim. düğümdü zaten boğazım. zoraki gülümsemelerime suskunluğumu katık yapmaya daha fazla takatim yoktu. gittim.

  sen de hayırlısıyla git ve dön de hisarda kahvaltımızı yapalım. sonra simitçide oturup ideal kızmızı bekleyelim. dedikodu yapalım. akıllar verelim birbirimize.

  müstakbel asker, abim.
 • en son 2 haziran 2006 tarihinde "abi ben işten ve karıdan kızdan sıkıldım askere gidiyim bari" dedikten sonra evimden ayrılan ve o zamandan beri birisi "askerlik çok komikmiş olm, bak dinle...", diğeri de "ben askerden geldim, bu hafta sonu sendeyim" konulu iki telefon görüşmesi yapabildiğim arkadaşımı kaybettim, birkaç hafta sonu daha geçerse hükümsüzdür, aha da yazmış olayım.