şükela:  tümü | bugün
  • doğru bir hareket olup olmadığını merak ettiğim olay.

bugün başıma metrobüste geldi bu olay. karşımdaki koltuğa (arkadaki karşılıklı koltuklarda) 40lı yaşlarda bir kadın oturdu. memintolar tombikto olduğundan gerek, gömleğin memeye gelen kısımdaki düğme açılmış (veya sıcaktan kendisi açmış). tam da karşımda oturuyor. yol da bozuk acıbadem tarafında. otobüs sarsıldıkça memintolar zıplıyor ve mükemmel bir görüntü çıkıyor ortaya.

birkaç saniye izledim, itiraf edeyim. sonra baktım olmuyor, uyarayım bari dedim ve küçük bir el hareketiyle uyardım. teşekkür edip kapattı.

fakat olayı bir bayan arkadaşıma anlatınca " ne yaptın olm sen! manyak mısın" dedi.

manyak mıyım?

edit: entry'leri okuyunca, neyse ki dayak yemeden atlatmışım diye sevindim. aklıma gelmedi hiç açıkçası kötü birşey yapıyor olduğum. bir daha zinhar uyarmam...
  • (bkz: bırak serbest kalsın) be hocam... ne yaptın sen?
  • sert bir dil gerektirir.
  • doğru bir hareket yapmak dusunmek için kadının memesine mi baktın?
  • vallahi başlığa tıklarken elim titredi korkudan. yapılmaması gereken eylem. hemcinsleri yapmalı bu uyarıyı
  • çünkü toplum, erkekte doğal algılanan bir şeyi, kadında suça dönüştürür.
  • gitti oruç...bilerek baktıysan 61 gün kazası var..
  • bu gibi konularda anahtar kelime "bacım". avrada ürkütmeden yaklaşıp, çevredekilerin duyamayacağı bir ses tonuyla, "bacım, gömleğinin düğmesi açık kalmış" derseniz, iki taraf da kazanır. bacım kelimesi çok mühim ama, onu kullanırsanız bayan kötü niyetli olmadığınızı anlayacaktır. isterseniz kadir inanır tarzı, kadının suratını iki el arasında tutup alnından öperek bu mini kahramanlığınızı taçlandırabilirsiniz de.

alternatif olarak kendi işinize de bakabilirsiniz tabi.