• post, deri anlamina gelir. ayni zamanda, turkiye'nin medar-i iftihari bir "deri urunleri tasarim ve uretim merkezi"dir. gön deri urunleri fabrikasinin istanbul gaziosmanpasa'daki iki yapısı mimar nevzat sayin tarafindan tasarlanmistir.
  • medar-ı iftihar olduğu günleri çoktan geride bırakıp iflas etmiş deri fabrikası.
  • sloganı "dünyaya deri gönderiyoruz" olan deri markası..
  • (bkz: gönye)
  • gön

yorgun degilim

seni beklemekten seni düslemekten geçen

günlerden,

yeniden baslasam da bir baska yenilgiye.

yorgun degilim

ne asktan ne dostluktan ne de ölümden,

geceye gözlerimi açarak bakiyorum.

yorgun degilim

ne acidan ne umuttan ne de korkudan

sonbaharla birlikte kaziya basliyorum

yorgun degilim

ne geçmisten ne simdiden ne de gelecekten;

bir yalnizligim vardi, gittikçe asiyorum

özdemir ince
  • günümüzün şu tüketim toplumunda iflası normal olan deri markası. 11 yıl evvel ablamın hediye ettiği cüzdanı ziyadesiyle hor kullanmama rağmen hala deforme olmadığı ve hatta bir dikişi bile atmadığı için ancak hediye yeni bir cüzdan geldiği için kıyıp atabildim. acaba "lost room" dan mı çıktı bu cüzdan diye şüphelenmedim desem yalan olur.
  • on yıl boyunca eskimeyen kemer üretmiş bir deri markası*. ülkemizde pahalı olup da, bu kadar hakkını verebilen çok az marka vardır sanırım.
    hem kaliteli hem çok şık tasarımlı kemerleri, şahane çantaları, güzel aksesuarları da olurdu.

deri üzerine gümüş meyve* figürleri olan anahtarlıklarına özellikle bayılırdım. dünya markası olmayı hakederken silinip gitmesi üzücü.

(bkz: gön deri)
  • son derece kaliteli ürünleri olan, uzun bir aradan sonra yeniden çanta ve ayakkabı almaktan memnun olduğum firmadır. çantalar her zamanki gibi çok güzel ve kullanışlı; yalnız ayakkabıların kalıbı biraz dar, dikkat.
  • (bkz: gönderi)
  • (bkz: #28584336)
hesabın var mı? giriş yap