şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2015 genel seçimlerine erzurum'dan chp 1. sıra milletvekili adayı olarak katılıyor.

  avukat gonca aytaş 1983’de 4 çocuklu bir ailenin tek kızı olarak dünyaya geldi. annesi ev hanımı, babası emekli kontrolör. ilk, orta ve liseyi memleketi erzurum’da tamamladı. 2005’de istanbul üniversitesi hukuk fakültesinden mezun oldu. emniyet teşkilatı vazife malulü, şehit aileleri yardımlaşma ve dayanışma derneği (emşad) ile fiziksel engelli çocuklar saplık ve eğitim vakfı’nda (ensev) gönüllü avukatlık yaptı. halen gazi üniversitesi’nde “avrupa birliği hukuku” alanında yüksek lisansına devam ediyor. kaynak
 • chp'nin erzurum 1.sıra adayı genç kadın. erzurum'da yiğit bir genç kadının mücadelesi,kentte tulum çıkarmaya alışmış bazı onursuzların huzurunu fena kaçırmış olacak ki önü zorbalıkla kesilmeye çalışıyor...

  http://www.taraf.com.tr/…-chpnin-stantina-mudahale/
 • "iyi ki varsin" , demekten gurur duydugumuz, kendisi ile ayni safat olmaktan mutlu oldugumuz guzel insan. allah, mucadele gucunu artirsin...
 • seçim propagandası yaptığı dadaş bir nenemizin oğluna almaya çalıştığı milletvekili adayı.
  erzurumda chp'den aday olduğunu düşünürsek, teklifi değerlendirmesini salık veririz kendisine.
 • çok güzel kızmış, akp'nin zabıtaları ve itleri saldırmış. takma sen, onlar güzel olan her şeye düşmandır şekerim. inşallah seçilirsin! erzurum'a kadın eli değsin.
 • böyle genç, mulayim arkadaşlara oy vermeyelim de kime verelim. yolun açık olsun. bu aksan cnnturk de tarafsız bölgenin konuğu
 • erzurum için güzel bir aday olmuştur ancak bu gece cnntürk'te resmen saçmalamıştır. diyanet tartışmasında diyaneti savunmuş, "diyanet gayri müslümlere hizmet veremiyor mu?" cümlesini kurmuştur. sanırım "yobaz olmayan" erzurum'un hassasiyetlerini dikkate alıyor.

  edit: 2015 yılında halen ermeni sorununu, kürt sorununu konuşuyoruz demiştir. sanırım türkiye'de yaşamamış bir hanım kız. meltem banko'dan ne farkı var anlamadım. chp'ye yakışmamıştır.
 • cahil bir ulusalcı.

  yenilenen chp'yle alakası yok.
 • bu sene de chp'nin bizi çok eğlendireceğini gösteren kişi. yenilik dediklerinde inanmak istiyor insanlar onlara. sonra bu hanımefendi çıkıyor tartışma programlarına. demek ki söyleyince değil,gösterince anlaşılıyormuş değişiklik. yine de avukattır. en azından fakülte mezunudur diye avunsa mı insanlar acaba. e neler gördü bu meclis sonuçta. gençler olsun mecliste. kadınlar en çok. ama ne konuştuğunu,nasıl konuştuğunu da bilsin kişiler. bir laf çakarım oturturum insanı geleneğini benimseyip iyi uygulayamayınca böyle sert sesli, nasıl verdim ama cevabını bakışlı,hevesli insan görüntüsü çıkıyor ortaya.
 • bugün halk arenası'nda izlediğim kadarıyla son derece zeki, donanımlı ve yetenekli görünen genç avukat ve cumhuriyet halk partisi erzurum milletvekili adayıdır.
  erzurum'a hayatında ilk kez gitmiş ve çok kısa süre önce dönmüş biri olarak, açık yüreklilikle itiraf edebilirim ki, erzurum'un tarihi boyunca görüp görebileceği muhtemelen en demokrat, en özgürlükçü milletvekili olacaktır.
  yolu açık olsun.
  edit.imla