• yeni görevinde başarılar dilediğimiz yargıtay üyesi.

insan gerçekten hayret ediyor.
  • gece yatarken hayatı, yaptıkları, kul hakkı, ahiret gibi konularda ne düşündüğünü merak ettiğim safkan torpilli.
  • çabuk çabuk yazın bu başlık sabaha silinir.
  • 20 yıl sonra üniversite mezunu olmasına da gerek olmayacak olan gelecekteki olası kızı/oğlunu bazı tanıdıklar vasıtası ile yargıtay halimliğine aldırma ihtimali vardır.
  • başlığında sadece 5 girdi olmasına da şaşırmıyorum artık.

şimdi ben buraya en ufak bir hakaret yazsam belki bu şahıs benim hakkımda adli süreç başlatır. ama kendisinin yaptığına bakar mısınız? nasıl içinize siniyor. üstelik adalet beklenilen en yüce kurum bu. böyle adalet sistemi mi olur?

ve artık o kadar alışılagelmiş ki, ses eden de yok, kalmamış. millet olarak ne hakediyorsak onu veriyorlar bize. hakediyoruz. sen ben diye ayrım yapmıyorum. benzin 10 lira da olsa hakediyoruz, her türlü yolsuzluğu hakediyoruz.

terfisini tebrik ediyorum bu hanımın..

kazandığı parada 1 kuruş bile hakkım varsa “helal “ olsun..
  • (bkz: kul hakkı)

ortamlarda adalet dağıtıyoruz dersin gonca'cığım.
  • mayıs ayında mülakata gireceğim ve böyle olaylar beni gerçekten düşündürüyor .16 sene ne için okudum ?16 sene böyle torpili olan birileri benim önüme geçsin diye mi okudum ?
  • belki gerçekten bileğinin hakkıyla geldi arkadaşlar ne atıp tutuyorsunuz diyeceğim bi' gülme geliyor aha geldi akakalaşaşaş.
    ayh.
    yeni görevinde mufakkafiyetler dilediğim kişi. muhahfkak. muvakıfiyet mi lan? neydi
  • ankara 3. sulh ceza hakimliği is loading...
  • yarın hesap günü geldiğinde ben senden davacıyım hâkime hanım.

bu memlekette nasıl olsa herkes cahil, birşeyden anlamaz. ben atımı istediğim gibi oynatayım düşüncesisin mahsulü bir hareket.

hukuk sisteminin en tepesinde oturanların da nasıl yozlaşmış bir güruh olduğunu göstermiştir.
hesabın var mı? giriş yap