şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir muhabir. fakat sadece muhabir değil. aynı zamanda çölde açan bir çiçek.*

  çok mu güzel yoksa benim hormonlar mı bozuldu tam anlayamadım ama gözlerine baktığım zaman tansiyonum düşüyor.

  kız o gözler ne öyle?

  sen nerenin suyunu içtin, nerenin havasını soludun da bu kadar güzel olabildin?

  her sabah uyandığında şu gözlerle karşılaşan adam ölümsüzlüğü icat eder, insanoğlunun kaderini değiştirir.

  bunlar nasıl bakışlar böyle.

  bak yine tansiyonum düştü.

  --- spoiler ---

  -hasan?
  -efendim abi?
  -benim tansiyon aletini getirsene.
  -lan yoksa yine gonca'nın videolarını mı seyrettin?
  -evet.
  -kaç kere dedim sana seyretme artık şunu. yaramıyor işte sana. görmüyor musun?
  -ne bileyim oğlum ya.
  -tamam tamam. bekle geliyorum. nerdeydi tansiyon aleti?
  -masanın üzerinde.
  -eğer çok kötü olduysan ambulansı arayayım.
  -yok, bu sefer o kadar kötü değilim.

  --- spoiler ---
 • açık ekran youtube kanalından röporta yapıyor. arada denk geliyor ilginç röportajları var;

  https://www.youtube.com/watch?v=so4fbvgwmto

  (bkz: 6 ekim 2018 açık ekran sokak röportajı)

  birde açıklama yapmışlar, imkanı olan ve destek olmak isteyenler için;

  çok üzülerek belirtiyoruz ki, bu video için konuşan 3-4 kişiyi yayınlayamadık. çok da güzel konuşmuşlardı. eğer izliyorlarsa kendilerinden özür dileriz. mikrofonumuz ya da kablosu hangisi bilmiyoruz sonlara doğru yine sorun çıkardı. sesler çıkmadı. kameramızda kulaklık çıkışı olmadığı için de anlayamadık o an. o kadar güzel konuşmuşlardı ki bunu sizlerle paylaşamadığımız için de çok üzüldük. bugün de röportaja çıkamadık bu yüzden. yarın yeni bir kablo alıp deneyeceğiz. fazla para kazanan bir kanal değiliz, hatta çekim yaptığımız kamera ve mikrofon da ödünç. bilgisayarımız 7 senelik, 1 saatlik işi 4 saatte bitirebiliyoruz saç baş yolarak :) daha iyi yayın yapabilmek için kendi ekipmanlarımızı almak istiyoruz. ama yeterli maddi gücümüz yok. bunun için https://www.patreon.com/acikekrantv hesabını açtık. kanalımız için destek istedik ama sadece 2 izleyicimiz 1er dolar destek oldular sağ olsunlar. 2 dolarla da bir şey alınmıyor. dolar arttığı için teknoloji cihazları da bizim ulaşamayacağımız seviyeye çıktı. en azından büyüyene kadar, biraz para kazanana kadar bize destek olursanız seviniriz. şimdilik sadece daha kaliteli kendi ekipmanımız olsun istiyoruz. daha sonra da kazandığımızı kanalımızı geliştirecek, insanlara faydası olacak projelerimizde kullanmak istiyoruz. o projeleri de yapamıyoruz, erteliyoruz bu yüzden sürekli. patreon'da tek seferlik ya da aylık olarak 1 dolardan 100 dolara kadar destek yapmak mümkün. biz sadece memleketimiz için çalışmak isteyen insanlarız, para kazanmak zengin olmak hiç umrumuzda değil, bu halk bu durumda iken zaten zengin yaşamaktan utanacak insanlarız, sadece halkımız daha iyi yaşasın diye uğraşıyoruz. bu yola da sadece bu amaçla, halkı değil kendini düşünen medya patronlarına isyan ederek çıktık. bu yüzden kendimizi, emeğimizi, her şeyimizi ülkemiz ve halkımıza daha iyi, daha verimli adamak istiyoruz. bize destek olursanız mutlu oluruz https://www.patreon.com/acikekrantv 'den. uzun bir yazı oldu, kusura bakmayın. ses yüzünden yayınlayamadığımız kişilerin ve bizlerin emeği böyle saçma bir şey yüzünden boşa gidince dayanamadık sizlerle paylaşmak istedik bunları. görüşünüz ne olursa olsun hepinizi seviyoruz. fikirler eskiyebilir, değişebilir hatta ölebilir ama fikir söyleme özgürlüğü asla ölmemelidir. sevgiler. *ben patreondan anlamam diyenler için ise iban: gonca ukşul tr13 0011 1000 0000 0079 0473 20?
 • bir gecede 3-4 saat boyunca videolarını seyrettirdi.
  haber nedir, neden yapılr sorusunun cevabı adeta.

  bilmiyorum, profesyonel gazeteci mi, eğitimini almış mı, yoksa alaylı mı çalışıyor, ancak çalışıyor, yapıyor.

  maddi açıdan zorlandıklarını okudum, umarım birkaç iyi insan çıkıp yardım da ederler.

  kameramana, kurgucuya da teşekkürler, mutlaka burayı takip ediyorlardır. (bkz: açık ekran)
 • gözleri harbiden güzel olan hatun. severek izliyorum kendisini yaptığı iş gerçekten güzel.
 • seksi.
 • bu kadının dışı kadar içi de o kadar güzel ki bakın çok küçük bir detay anlatacağım siz de hak vereceksiniz inanıyorum ki.

  https://youtu.be/fjkegs8uixm?list=wl

  bu videoda çocuklara 29 ekim'i soruyor, soru sorduğu ufaklıklardan bir tanesi, gonca 29 ekim'i sorduğunda "29 ekim'i kutlarken neler yaptığını anlatıyor" ben bile içim mi pis nedir bilmiyorum "lan onu sormadı çocuğum 29 ekim'in neden kutlandığını soruyor" derken gonca sanki gerçekten de çocuğun cevap verdiği şeyi sormuş gibi davrandı olgunlukla ve hiç gözünü bile kırpmadan devam etti. sonra çocuğun yanıtı bitince gerçekte sorduğu şeyi farklı bir şekilde sordu.

  ya çocuk eğitimi alanında bir öğrenimi var ya da gerçekten aşırı merhametli ve mükemmel bir insan. bu kadına aşık oldum ben lan resmen.

  yaptığı röportajlara zaten söylenecek söz yok, çok güzel soruyor, cevap verenlerin verdiği cevapları bazen gözleriyle eleştiriyor anlıyorum artık. umarım daha güzel yerlerde göreceğiz kendisini.

  gözleri ile ilgili yukarıda yazılan yorumlara da katılıyorum, insan değil. *
 • 3-4 ay öncesine kadar çektiği videolarda sergilediği özgüvensiz hallerini bildiğim kadın. şimdi biraz özgüven sahibi olmuş. milleti nasıl daha fazla kışkırtabiliriz şeklinde fikirleri her daim mevcuttur. açık ekran'ın muhabiri olmasına karşın parayı gördükten sonra değişti. zaten youtube kanalında bol bol türkçe yazım hataları yapmaktadır. muhabirler taraf tutmaması gerekir ancak apaçık şekilde tarafını belli etmektedir. beni de güldürmektedir. **
 • (bkz: 2123'ten gelen türk)

  efsane bir skeç olmuş.

  çok ciddi, ben olsam gülmekten kopardım. çok beğendiğim bir muhabir. yukarıda yazılanlar gibi gözleri veya seksiliği için değil `:abaza her yerde abaza işte, nefes alsa seksi diyorlar` zekası ve işini güzel yaptığı için seviyorum.

  türkiye’nin özetini çekmişler. ben biraz geç izledim, ancak vaktim oldu ama değdi.