şükela:  tümü | bugün
 • oyuncu, hayalperest.
  her geçen gün biraz daha kendine büyüyen bir istanbul kadını.
  hayatın, ona iyi bakma zorunluluğu var...
 • canım ailem dizisinde nurcan'ı canlandırdan insan... sinir ve serseri tavırlı bir karakterdir nurcan... ama bugün gördüm ki;; dizideki karakterinin tam tersi bi insanmış;;öyle ki;; kadıköy'de beşiktaş iskelesi'nde içerde yatan köpekleri sevip,,az daha vapuru kaçırma pahasına koşa koşa simit alıp dönüp beslemiştir köpeği...son anda kapanan kapılara yetişip,,muhtemelen dizi çekimine yetişmek için vapura binebilmiştir...çok içten,,ilgi çekmekten uzak geldi davranışları...bi de hep tebessüm ediyordu...favori oyuncularım arasına girmiştir kendisi...
 • şu sıralar küçük sırlar dizisinde ceyla karakterini canlandıran oyuncudur.
 • küçük sırlar'daki en uyuz karakter olan ceyla'yı oynuyor. ciddi ciddi sinirimi bozuyor ama. o-ren ishii'nin yanında gezen yancı gogo yubari gibi ayşegül ne derse yapıyor ama tıpkı gogo gibi bu da sinsi sinsi gülümsüyor, hiç beklenmeyecek şeyler yapıyor. çok içten pazarlıklı çok. sinsilikte üstüne yok. küt saç ve yaka düğmesi bağlanmış gömleği ile hani japon animelerindeki köşeye sıkıştırılıp kötü bir muamele görmemek için eğitmenine yalvaran çıtır liselilere benziyor. bir dahaki bölümlerde saçlarını dalgalandırsın ve içten pazarlıklı olmayı bıraksın. aksi takdirde burberrys marka çantasının çakma olduğunu herkeslere söylerim.
 • hani derler ya, oyuncular kişiliklerine zıt karakterleri oynamakta zorlanır diye, gonca'yı izledikçe "kim demiş bu sözü" diyorum. hatırladığım kadarıyla intaş yıllarından, küçük sırlarda oynadığı karakterdeki kızlara deli olurdu. rengarenk giyinir, hatta rengarenk çorapları ile dikkat çekerdi. intaş lisesi'nin yetiştirdiği en iyi iki oyuncudan birisidir kendisi. gerçi kendisini intaş yetiştirmemiştir ama, intaşlı olması bizim için gurur kaynağıdır. (bkz: intaş lisesi) (bkz: yağız bankoğlu)
 • küçük sırlarda çok güzel sinsi sinsi bakıyor, bir tıslaması eksik mübarek:)
 • kaybolmayan sakız gibidir, tatlı insandır, severim rastlaştıkça onunla iki çift laf etmeyi, laptopu alıp kucağına öyle kedi gibi harflerle oynar. yaratıcı bir dili vardır, çok yakında dev bir kitap projesinde güzel bir yazısıyla yer alacakmış. yazı dünyası için kısa örnekler şu twitter adresinde saklı:

  http://twitter.com/gonca_vuslateri
 • küçük sırlar dizisindeki karakterine rağmen` : ceyla` bize kendini sevdirebilmeyi başarabilmiş tatlılık abidesi süper oyuncu...