şükela:  tümü | bugün
  • klasik türk tipi akademisyendir. ulaşılamayan, egosu tavan yapmış insan müsvetteleridir.

sanırsın herkes hoca olmuş öğrencileri küçümsüyor. kuzum diyeni mi ararsın, bütün kış kıçını devirip yattın diyeni mi ararsın. ulan pezevenk odan da olsan görev yerinde olsan da mail atmasak sana. sen kıçını çok güzel kaldırıp geziyorsun biz mail atınca mı problem oluyor. ah ben sizi özel bir şirkette çalışırken görsem de gelen maile cevap vermeseniz. ah devletin malı deniz yemeyen keriz düzeni.
  • amcik agizlidir. evet.
  • orospu çocuğudur.
  • işi gücü vardır, bahsi geçen mail de sikindirik bir maildir, vakit kaybetmek istemez.

ya da şerefsizdir.
  • okulun verdiği altyapıyı bilmeyen, mail sistemini açamayanı da vardır bunların.
  • "hocam memlekete döneceğim bilet aldım geçmem gerek lütfen beni geçirir misin?" tarzı maillere cevap vermeyen akademisyendir.

yüzlerce öğrenciden onlarca mail geldiğin bilmeyen, birisine cevap verirse öbürünün küstüğünü bilmeyen, genelde bu tarz taleplerin hiçbirinin mail yolu ile çözülemeyeceğini bilmeyen ve öğrencilerin sömürü ve istismar manyağı olduğunu bilmeyen öküzlerce eleştirilir.
  • akşam toplu mesaj sistemini kullanarak 2-3 dk zahmet edip 'çocuklar ben almanyadayım yarınki ders iptal' demek yerine bunu 2 hafta boyunca yapmayıp o kadar adamın sabahın köründe 2 hafta boşu boşuna okula gitmesine sebep veren kişi.

hadi bunu da savunun akademisyenler.
  • tezim tam bir yıl bundan uzadı.
  • şizofren değildir.
  • son dakikacı öğrencilere gereğini yapandır. okula geleydin de adam gibi sorunu soraydın..