şükela:  tümü | bugün
 • bağcılar’da bulunan gönüllülerin bir araya geldiği gönül bağı projesi’nde; mahallerin, sokakların eksiklerini ve yardıma ihtiyacı olan kişileri belirleyerek yardım ediyorlar. bunun yanı sıra mahalle sakinini bir araya getiren çeşitli etkinlikler, organizasyonlar ve eğitimler düzenleyerek insanların birçok alanda keyifli vakit geçirmelerini sağlıyorlar.
 • bağcılar’ın mahallesine ve sokağına sahip çıktığının en güzel örneği ağaç dede temel güven.
  temel güven emekliliğini 23 yıl önce diktiği ağacın altında geçiriyor. “ağaçlar en yakın arkadaşım” diyen biri kendisi. bağcılar belediyesinin “gönül bağı projesi”nin gönüllüsü olarak hem sokağına hem de şehrine sahip çıkıyor. helal olsun!

  https://www.google.com/…qsf8q#imgrc=o1z4xb4tr16jtm:
 • geçen sene piknik organizasyonu için bağcılar gönül bağı aramışlardı. arkadaşlarla toplanıp gidelim dedik. piknik çok güzel geçti. gönül bağı ekibi bağcılar’da eski zamanların komşuluğunu diri tutuyorlar. sürekli etkinlik düzenleniyor. işin en güzel kısmı etkinlik ve eğitim gibi organizasyonlar talep edebiliyor hatta uzmanlık alanınıza göre sizde gönüllü olarak eğitim verebiliyorsunuz. müthiş bir şey. bence diğer belediyelerde böyle organizasyon yapmalı.
 • sitelerinden anladığım kadarıyla bağcılar belediyesi'nin de destek verdiği bir oluşum.
  ücretsiz gönüllü olmak isterseniz tıklayın
 • şimdilerde bağcılar belediyesi ve afad ile lise 3. sınıf öğrencilerine deprem farkındalığını arttırmaya yönelik eğitimler düzenleyen kuruluş.