• çok aci veren birseydir. migden bulanır daralirsin dünya üstüne yıkılır gibi hissedersin. bagırmak istersin bagıramazsın... en sonunda aglarsın.
  • bir hakan altun şarkısı.

rabbim bana bir dert vermiş
    derdin adı gönül yarası
    kapanmıyor dinmek bilmez
    kanar durur gönül yarası
  • (bkz: dil yarası)
  • basrollerini sener sen ve meltem cumbul’un oynayacagi, cekimlerine 2004 haziraninda baslamasi planlanan yeni bir yavuz turgul filmi. filmde ayrica devin cinar ve guven kirac da rol alacaklar.
  • filma cass* most production yapımcılığında çekilecek yepisyeni yavuz turgul filmi. şener şen, meltem cumbul, güven kıraç, sümer tilmaç ve timuçin esen başrolde. senaryosu da yine bizzati turgul tarafından yazılan film, uzun süre güneydoğu'da öğretmenlik yaptıktan sonra istanbul'a dönen ve yıllardır görmediği ailesi ile buluşan emekli bir öğretmenin öyküsünü anlatacak...

ağzımızın suları akarak beklediğimizi söylemeye hiç gerek yok ...
  • yavuz turgul - şener şen ikilisini sekiz sene sonra tekrar bir araya getirecek film.
  • cekimlerine bugun baslanılan film.
  • meltem cumbul 'un dunya adlı bir sarkıcıyı canlandırdıgı filmin pavyon cekimleri galatasaraydaki champs elysees pavyonda kurulan sette gerceklestirilmekte.
  • işin içinde yavuz turgul olunca merakla, özlemle, telaşla ve daha bir çok şeyle beklemekten kendimizi alamadığımız bir filmdir.
  • esasında bir erkek için kalbe giden yol mideden geçiyorsa o zaman giriş noktası anüs ise gönül yaresinin verdiği acının de memişhaneye gittikten sonra kaybolması gerekir. zira öyledir çoğu zaman, metnin içinde 3. tekil şahıs olan kişi için 2.tekil şahıs olma şansı giderek azalıyorsa, hele ki birinci çoğul olma şansınız hiç yoksa kakanın arkasından kubura bakmak da pek anlamsızdır. nasıl olsa çıkarmışsındır.
    gönül yarası değişik dozları bulunan bir kurumdur, cidden karşıdakine duyulan sevgiden, kaybın veya ulaşamamanın verdiği üzüntüden doğan acı bir de savunma mekanizması olarak değil tamamen rasyonel bakma sonucu doğan "sen ve ben, ben bunu nasıl düşündüm (what was i thinking?)" sorusunun getirdiği kendine duyulan kızgınlıktan gelen bir acı vardır. no more tears değildir an için gerekli şarkı, öyle anlamsızca ama neşeli neşeli neremi neremi dinlenebilir.
hesabın var mı? giriş yap