şükela:  tümü | bugün
  • emel müftüoğlu'nun 1998 tarihli bana özel isimli albümünde yer almaktadır, söz ve müziği sezen aksu'ya aittir.
  • şarkı güzeldir ama klibini de kim çektiyse burdan tebriklerimi yolluyorum, şarkıyla bayağı münasır ve kalitelidir.
  • sezenimin ellerinden çıkan doksanlar şarkısı. ama emel'in hakkını vermeli. bir başkası bu kadar güzel yorumlar mıydı acep ya da ilk ondan dinlediğimiz için midir başka sesleri düşünememek. sebebi her neyse hep derin izler bırakır bu bedende. ne zaman sığınacak bir liman arasam her defasında rıhtımına atıveriyorum kendimi. teşekkürler güzel insanlar.
  • fuat edip baksı'ya ait kısa şiir:

sevgi, deli gönülden gönüle bir akıştır
    izi hiç silinmeyen ilk yıkıcı bakıştır
    gün olur yeşil bahar, gün olur kara kıştır
    izi hiç silinmeyen ilk yıkıcı bakıştır
  • emel ile yeniden albümünde yer alan şarkı.
  • sabah dolmuşta giderken çalmaya başlayan, sonuna kadar içimden eşlik ettiğim şarkı. kaç yıl olmuş çıkalı, hala bir yerlerde duyabiliyor olmak çok hoşuma gitti. bugün herhalde 20-25 kere dinlemişimdir. emel müftüoğlu'na da ne kadar yakışmış.

canlı performansını çok aradım da bulamadım; üzdü.
  • 90'ların en iyi şarkılarından biri. zamanında diskolarda çaldı mı bilmiyorum ama çalmadıysa büyük bir kayıp. hala da çalabilir tabi. söz, müzik, düzenleme her şeyin mükemmel olduğu şarkılardan.
  • klibiyle dinlenmesi gereken şarkılardandır. emel'in feminen göründüğü bir kliptir ve çok da güzeldir, seksidir. emel nedense bu albümden sonra boşlamıştır, keşke sanatsal yaratıcılığının devamı gelseydi.