şükela:  tümü | bugün
 • googla'a verdiği reklam vesilesiyle zat'ıyla müşerref olduğum yüce gönüllü, yüksek ahlaklı, ama en nihayetinde altı üstü bir çöpçatanlık sitesi.

  (hemen not düşeyim... "google'da ne arıyordun da buranın reklamı çıktı?" denmesin... uslu uslu gmail'deydim ben. ha, "enlarge your penis" araması filan yapıyor olsaydım da o zaman görseydim, şurda hep beraber eğlenirdik ama kısmet...)

  şimdi efendim, ana sayfa itibariyle, sol tarafta birkaç adet mütesettir hanımkızımızın fotoğrafı mevcut. hele bunlardan biri, öyle bir şirin, öyle bir cilveli gülümsemiş ki, olamaz böyle bir şey. "erkek çekmemek için başımı kapatırım, saflığın simgesi olarak da beyaz olun türbanım, gel gör ki koca bulma ihtimali varsa beyaz meyaz dinlemem böyle de sırıtırım" demek istemiş olsa gerek hanımkızımız. haklı tabii, erkeklere sokakta öyle işvelenemiyor olabilir ama ekrandan olur böyle. fotoğraf kapalı mekanda çekilmişse, çeken de kendi hemcinsi ise tabii ki öyle kikirdeyebilir. sonra fotoğrafın nerede kullanıldığı önemli değil. nasıl olsa bacıma kikirdedim diye rahatlatabilir kendini bence gayet.

  sol alttaki erkek fotoğrafı ise, kimin bilmiyorum ama belli ki gavur bir aktöre filan ait. yok mümin kardeşlerimizden biriyse, kendisini gavura benzettiğim için özür diliyorum ama zaten içten içe sevinmiştir bence bu benzetmeye kendisi... "yüksek ahlaklı kızlarımızı böyle artiz gibi çocuklara veriyoruz" demek istiyor sitedekiler galiba. yoksa, ahlak timsali bir sitenin üstelik de vitrininde ahlaksızlık timsali bir gavurun ne işi olur...

  hala ana sayfadayız. fotoğrafların altında yazıyor ki, bu sitenin sahipleri "türk halkını internetteki ahlaksız sitelerden ve aldatıcı arkadaşlık sitelerinden kurtarmak amacıyla..." hareket ediyorlarmış. allah razı olsun. internetteki ahlaksız sitelerden hiçbirine üye değilim şükür. bir bu sözlük var işte, ölenin arkasından konuşan orospu çocukları filan var burda da gerçi ama olsun. bu arada ay ne yaptım ben, dine ve ahlaka çok aykırı şeyler insanlara ve annelerine küfretmek... ama hayır! ölünün arkasından "ettiğini buldu" diye konuşmak, anneye sövmekten çok daha büyük orospu çocukluğudur! böyledir bu! neyse ki ahlakım hala bozulmuş sayılmaz, hemen gönülden sevenler çatısına geri dönebilirim...

  ne diyorduk, aldatıcı arkadaşlık siteleri meselesi. evet. mesela ben bu siteye girmek istedim az önce, benden sabıka kaydı, ikametgah, noter onaylı kimlik sureti ve 5 adet de fotoğraf istediler. soyumu sopumu öğrenmek için vukuatlı nüfus kaydı ile "çok zenginim ben!" diye yalan söyleme ihtimalime karşılık banka hesap cüzdanının noter onaylı fotokopisi de lazım. ama şu hesap cüzdanı olayı çok incitti beni. ne yani, yalan mı söyleyeceğim sanki ben? ayol, yalan söyleyecek kadar şerefsiz ve aldatıcı olsam, ne işim var benim gönülden sevenler'de! giderim ekşi'den, sosyomat'tan, ordan burdan bulurum birilerini. çok ayıp. ama onlar da haklı. iyisi var kötüsü var, nereden bilecekler. bence iyi olmuş bu güvenlik soruşturması. gerekiyordu. ne o öyle dandik bi rumuz ve şifreyle üye olmak? sonra herkesi kandır...

  üye olma ekranındayız.
  uyarı var: "eğer bir arkadaş veya sevgili arıyorsanız yanlış yerdesiniz. gonuldensevenler bir arkadaşlık sitesi değildir."

  işte modernizm bu arkadaşım... bu! bahseden kim çağdışılıktan, hemen gelsin bu siteye baksın.
  görücü usûlü evliliği, bir tık ötemize kadar getirmiş adam, daha ne yapsın? daha ne istiyorsunuz? annelerin hamamlardan kız, mahalle tanıdıklarından oğlan arama derdine son! gir kriterlerini, mesela işte 30 yaşında, istanbul'da oturan, meslek sahibi, bla bla bla... çıktı 10 sonuç. tipini beğendiğine tıkla, cebine gelsin. evleneceksiniz artık, yapacak bir şey yok. sen 2-3 kere kızı al dışarı çıkar, sonra "yok ben beğenmedim kalsın." adamı naparlar biliyo musun... burda bişey olmazsa öbür dünyada cayır cayır allah muhafaza!

  "verdiğim bilgilerin doğru olduğunu kabul ediyor ve yemin ediyorum"a tıkla, devam et. aradığın koca bir sonraki ekranda seni bekliyor olacak...

  ben bu site dışından buldum allah'a şükür ama şimdi emin olamıyorum niyeti acaba gerçekten ciddi mi diye... bir de tabii aldatıcı olma meselesi var. hemen bu siteye üye etmeliyim. olabiliyorsa tamamdır. yok "yemin ediyorum" butonundan sonra ekrandan ak sakallı bir dede çıkıp "sen kimi kandırıyorsun deyyus!" derse bitti bu iş...
 • kullanıcılar bir de utanmadan iğrenç-ötesi sloganlarla yaza damgalarını vuruyorlar.

  birkaç copy-paste:

  "yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar..." (yılandan yılana değişir o!)
  "bismillahirahmanirahim" (amen)
  "ay ısıgının güzelligi ve ay ısıgı" (dolunay fm'in müzikleri,kurt sembolü en iyi logo tasarımı,and the oscar goes to...)
  "ne desem bilmem ki panik oldum :)" (bişey deme,git)
  "ben 19 yaşındayımm" (iyi legalsin o zaman,hemen geliyorum)
  "sevenlere ibret olsu diye geldim" (şimdi de tüm dayak yemek üzere olanlara ibret olmadan siktir git)
  "olgun ve düşünce" (suç ve ceza - 10 tane cock push-up veriyorum sana!)
 • severken başka uzuvlarını kullanmayan insanların kaynaş olduğu bir site.
 • alkislarlayasiyorum com isimli güzide internet sitemizde görüp de, "anam o da ne? yanlıs mı gördüm yav ben?! bu hatun tesetturlu ama!!" şeklinde haykırarak bögürmeme sebep olan, sanırım sevgili bulmaya yarayan, copcatanlik sitesi. olabilir mi?
 • gözden kaçmaz şu ince detayla beni benden almış, kahkahalarımı sel eylemiş sitedir. çok ciddiyim. yemin ederim yaa!

  http://i404.photobucket.com/…4/euozcanvuran/upp.jpg
 • (bkz: brutal)
 • muslima com un türk versiyonu.
 • "imamını da kap gel" şeklinde bir sloganla bir gün karşımıza çıkarsa beni şaşırtmayacak olan internet sitesi.
  işin en acı yanı ise bu ülkede bu türden işler peşinde olan ve "inançlı" adledilen insanlara doğru, düzgün, ahlaklı vs. gibi sıfatların yakıştırılırken diğer yanda kendi içinde belki inançsız belki şüpheli davranan, yaşayan kesimin yanlış, çirkin, kötü olarak nitelendirilmesidir.
  yazıktır bu siteyi yapan, bu zihniyette hayatını sürdürenlere.
  ve sebepsiz, bu ülkeye, insanlara olan inancımı yerle bir eden vakalardan bi tanesi dahadır...
hesabın var mı? giriş yap