şükela:  tümü | bugün
 • garip ve sorunlu bir kadın ile ona aşık video dükkanı tezgahtarı bir erkeğin hikayesini konu alan 2008 yapımı marianna palka filmi.

  marianna palka aynı zamanda isimsiz iki başrol karakterinden birini canlandırıyor. diğeri için (bkz: jason ritter).
 • ayrıntıların önemli olduğu, basit ve hoş bir film..
 • oyunculuklarin basarili oldugu, fakat hikayesini yetersiz buldugum film. ayrica bir kadinin elinden ciktigi cok belli olan film, kadinsal tripler on planda olmus hep.
 • dun akşam tam 1,5 saatimizi heba eden, sinirimi ve boşa giden zamanımın acısını nereden çıkarsam bilemedigim filmdir. izleyip de boş bir "acaba nasıl biter bu film, buraya kadar izledim, sonuna kadar izleyivereyim" diye boş bir beklenti içine girmeyin hiç. son derece durağan sahneler var ve filmde beklenmedik hiçbir şey olmuyor. her şey sıradan gelişiyor, çok beklenen bir finalle de son buluyor. yani filmi farklı kılacak hiçbir öğe yok. bildiğimiz "vasat" sıfatının içi güzelce doluyor bu filmde. bari kızın geçmişinden filan kesitler olsaydı da muallakta bırakmasalardı konuyu, hızlı geçişlerle geçmişle şimdi arasında küçük köprüler kuraylardı da biz de o köprülerden atlarken zaman da hızla geçivereydi, film de son hız bitivereydi..
  (malesef hocam, yapamıyorum o dedigini, başladığım filmin sonunu görme tutkusu var bende, geçemiyorum bir başka filme.. kusuruma bakmıcan artık, saygılar)
 • cok hem de cok farklı bir film.oldukca feminen.hayretler içinde kalırken aynı zamanda gülebilirsiniz de. bir kadının bir erkege yaptıgı cinsel eziyet için frijit olmasına da gerek yok aslında. kadınların doğasında var bu. muhakkak seyredilmesi gerekiyor ve işin tuhafı filmin yönetmeni de bir kadın. bu daha da hoşuma gitti.
 • (bkz: iyilik penisi)
 • frijit bir hatunla ona aşık olan bir elemanın hikâyesini anlatan, ismi tuhaf porn parody isimlerini çağrıştıran romantik komedi filmi. filmi izlerken elemanın sünepeliği ve yapışkanlığı biraz sinir bozabiliyor ancak yine de keyifli bir seyirlik sunduğunu söyleyebilirim.