şükela:  tümü | bugün
  • muhteşem bir basement jaxx şarkısı. kish kash albümünün gözbebeği. lisa kekaula'nın vokali de fena halde gaza getirici...
  • teksir makinasindan o rezalet peynir kokusuyla cikan ingilizce sinavlarini hatirlatan 2 kelime.
  • bayılmak suretiyle dinlediğim, süper basement jaxx şarkısı.
  • o kadar gaza getirici bir şarkı ki, kendimi superman gibi hissediyorum.
  • ilk bakışta kadının etkileyiciliği olmayacak gibi dursa da klip boyunca gösterdiği performans ve verdiği tepkilerle akıllarda yer edecek güçlü bir kadın olduğunu söyleten bir klip oyunculuğu sergilemiş burda kendisi. konusu çok trajik gibi dursa da rahatsız etmiyor, hatta rahatsız etmek ne kelime, güzel bir klip.
  • ingilizce sınavların arkasına yazılan cümle
    ahhaaaa soktum sınavı çıkışta vazelin alın gibisinden bir mana çıkarmışımdır hep ..
  • victoria's secret'ın fashion showlarında,playlistlerini envai çeşit remixleriyle doldurmayı başarmış,vokaldeki lisa kekaula hanım kızımız sayesinde terkedilen dişiyi,meydan okuyan bir tanrıya dönüştürebilmeyi başarmış eşsiz basement jaxx parçası.gaza getiricilik sınırlarını zorladığı için de tahmin edilir ki;tanrının lütfü,gönüllerin hissedarı victoria's secret iç çamaşırı firmamız defilelerinde sıklıkla yer verir bu parçaya.
  • basement jaxx'ten olaniyla icimin butun kirini pasini attigimdir.. "huzurlu uykular sise dipleri gormeden haram sana bilirim" demenin kibarcasi..
  • ben harper ve vanessa da mata nın beraber söylediği good luck için (bkz: boa sorte)
  • counter strike tarzı oyunlarda rakibe başarılar dilemek için kullanılır.
    ks.gl