şükela:  tümü | bugün soru sor
 • margot robbie ve domhnall gleeson'ın başrolünde olacakları biyografik film. yönetmenliğini simon curtis yapacak.

  https://twitter.com/…iniz/status/742746045629763585

  (bkz: christopher robin)
 • ptsd filmi. fragmanında da öyle bir durum vardı ama ben daha ziyade biraz daha neşeli bir aile filmi bekliyordum. lakin ptsd'ye daha fazla yer verilmiş. bilmeyenler için ptsd, travma sonrası stres bozukluğu oluyor. film, winnie the pooh'un yaratıcısı aa milne'e odaklanıyor. daha çok da milne'in savaştan döndükten sonraki travması, bir türlü bu travmaya atlatamaması ve eşiyle-oğluyla bozulan ilişkisi anlatılıyor. tabii başlarda ve ortalarda winnie the pooh'un nasıl oluştuğuna da yer veriliyor (çocukken ne çok izlerdim bu çizgi-filmi). neticede fena bir film değil. sıkmadan izleniyor. domhnall gleeson iyi oynamış, oğlunu oynayan velet tatlı. margot robbie daha da tatlı, büyüleyici. onu izlemek her zaman olduğu gibi keyifliydi. fazla görünmüyor lakin.
 • lan o nasıl bir çocuktur, o nasıl gamzelerdir, o nasıl güzel gülümsemedir... hiç büyümese, dünyamızı hiç tanımasa, hep öyle kalsa, ayısıyla öyle ormanda gezse diye izlediğim film.

  tek eksik yanı yeteri kadar iyi müziklere sahip olmamasıdır. onun haricinde başka da bir problemi yok. mutlak surette izleyiniz...
 • az kisi tarafindan bilinen şaheser filmler kategorisine kafadan girebilecek film.
 • 40 dakika dayanabildiğim, çatışmasız, sıkıcı film. margot robbie'ye yazık olmuş.
 • gelmiş geçmiş en güzel yüze sahip oyuncu (bkz: margot robbie) bacımız oynuyor. onun hatırına izlenir.
 • savaş sonrası ingilteresinde, savaşa katılan ve post travmatik stres bozukluğu (ptsd) olan başarılı bir yazarın, savaşın anlamsızlığına dair bir kitap yazmak için şehirden kasabaya, sussex’e taşınması ve orada kısa süreliğine çocuğunun dünyasına misafir olması süresinde winnie the pooh’yu yazmasını ele alan mükemmel bir film. ebeveynlik üzerine , savaş ve sevgi üzerine oldukça ince noktalara yer veriyor. 1910’larda ve 1940’larda geçen filmin kostümleri inanılmaz başarılı, oyunculuklar, ışık ve manzaralar da eklenince bir film ziyafeti olmuş. kim winnie the pooh’nun bu kadar trajik bir geriplanı olduğunu bilebilirdi ki? .. bence izleyin. ben bir daha izleyeceğim ilk fırsatta... 9/10
 • ayı winnie'yi hayatında çok önemli bir yere koymuş olan beni defalarca ağlatan yapım. bir boku beğenmeme timi yine iş başında, o ayrı.
 • bu gece izleyip çok beğendim film.
  az sayida entry girilmiş olsa da yukarida arkadaslar film ile alakali genel bilgileri vermisler zaten. ben özelikle filmin başrolündeki çocuğa bittim. sen nasil bir şeysin allah aşkına... hele o gamzeleri yok mu! hic büyümesin hep cocuk kalsin hep ayisiyla oynasin istiyor insan. çocuk dedigin şey gidip bakkaldan alinan bir şey degil ki gidip de alalım. artik nasil bir ana baba varsa oran-oranti nasil yapilmissa boyle bir sey olmuş :) çok da iyi olmuş.
  izleyin, izlettirin.