şükela:  tümü | bugün
 • google tarafından bugün itibarıyla yayınlanan bir aplikasyon.
  -
  telefonlarda bulunan google drive ve google photos uygulamalarının mac ve pc platformları için dizayn edilmiş hali. bilgisayarınızdaki bütün dosyaları ve fotoğrafları, google'ın bulutuna aktarabiliyorsunuz.
  -
  kaynak
 • eski canım google photos uygulamasının yerine geçen bu salak program hard diskte bulunan önceden seçtiğim fotoğrafları devamlı senkronize etmeye çalışıyor. eğer sen takıl dersen pc'yi hiç kapatmadan 1 haftada falan senkronize ediyor. oh bitti sonunda şu pc'yi bi restartlayayım derseniz ta-daaa süpriiz! herşey yeniden başlıyor. zaten bulut üzerinde olan onca fotoğrafı yeniden ve yeniden senkronize etmeye çalışıyor. eğer sen takıl dersen pc'yi hiç kapatmadan 1 haftada falan senkronize ediyor. oh bitti sonunda şu pc'yi bi restartlayayım derseniz ta-daaa süpriiz! herşey yeniden başlıyor. zaten bulut üzerinde olan onca fotoğrafı yeniden ve yeniden senkronize etmeye çalışıyor. eğer sen takıl dersen pc'yi hiç kapatmadan 1 haftada falan senkronize ediyor. oh bitti sonunda şu pc'yi bi restartlayayım derseniz ta-daaa süpriiz! herşey yeniden başlıyor. zaten bulut üzerinde olan onca fotoğrafı yeniden ve yeniden senkronize etmeye çalışıyor. eğer sen takıl dersen pc'yi hiç kapatmadan 1 haftada falan senkronize ediyor. oh bitti sonunda şu pc'yi bi restartlayayım derseniz ta-daaa süpriiz! herşey yeniden başlıyor. zaten bulut üzerinde olan onca fotoğrafı yeniden ve yeniden senkronize etmeye çalışıyor...

  google'a feedback gönderirseniz sallamıyorlar. forumlarına yazarsanız yetkili abiler programdan log-out olun sonra tekrar log-in olun falan gibi şeyler söylüyorlar.

  tişikkirlir sipirmin :x