şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: me too)
  • adı google bug olsa daha iyi olurmuş.
  • google wave 1, bu 2.
    gerçekten hacı, ne işe yarıyor bunlar?? ne pratikler ne eğlenceli..
  • sosyalliğin rengini açık kahverengiye benzetmeye yönünde emin adım atan google'ın paylaşım fasalitesi. her şeyi desteklerim, her şeyi kullanırım. google'un network konusunda uzmanlığı üzerine konuşursam, klozete gelen uzvunuzla gülersiniz de. yeter be kardeşim, yeter yani.

- ben bir şey yapmadım, neden takip ediliyorum.
    - of ortam hiç sıcak değil, ondan buz demişler buna.
    - ipodumda buz taşıyabiliyorum.

gibi kişisel geyikler, ilk anektodlarım. du bakalım daha neler göreceğiz.
  • sanirim bir cogu bunu buz diye okuyo... tcik tcik tcik!!!
  • ne olduğu hakkında bir fikrim yok ama votkayla süper gider gibi duruyor.
  • buzz kelimesiyle kim ne kadar korkunc espiri yapabiliri takip etmek amacıyla oluşturulmuş hede.

örnekler için:
    olası facebookgrubu:iddia'ya girerim buzz gibi espri yapan bi milyon kişi zıplarsa google server çöker diyen kaç milyon kişi bulabiliriz?
    -buzz istasyonları çökebilir.
    -buzz-iki ile buzz istasyonlarına saldırırken buzz-lu badem yiyen ve yanında buzz-iki içen a-buzz-ittin'in a-buzz-a maceraları
    -eskiden buraları buzz-ans topraklarıyken

ey google sen uğraş geliştir kaç milyon saat mesai harca işlevsellik bu olsun
  • şans veriyorum. gugılı seviyorum ya dikenine de katlanıyorum işte. karıştırıp duruyorum bakalım. saçma sapan bir şeyler yapmam inşallah. şiir yazıp yollayayım bari herkeslere, sanatımla ön plana çıkayım.
  • subject'inde "fwd: fwd: fwd: çok komikkkk :)))))" yazmadan da mail içerisinde komikli video, kedi resmi falan paylaşmaya izin verdiği için şahane bir uygulama olmuş. internet dediğin o değil mi zaten.
  • facebook ve twitter varken google'dan gereksiz ve lüzumsuz olarak gelmiş bir hamle. sadece şirketlerin, internet sitelerinin filan facebook ve twitter'dan sonra "bizi buzz'dan takip edin" demelerine vesile olacaktır. foto paylaşmak desen facebook'ta var, video desen o da facebook'ta var hatta bazı videolar tekrar tekrar diriltirip paylaşılıyor. anlık duyguların veya nerede olduğun bilgisi desen twitter o işi zaten görüyor.

hepsini bir arada tek bir platformda toplamak zor be hacı. sırf "google da yapar bunu" demek için yapmışlar gibi geliyor sanki.