252 entry daha
  • her şeyi mis gibi, hızlı, onbin sekme açsanız kilitlenmiyor, explorer' ın kapladığı kadar yer kaplamıyor hafızada, aynı anda çok fazla sekme/pencere açan biri olarak explorer' da en büyük sorunum olan biri hariç tüm sekme veya pencerelerin kapanması durumunda hala hepsi açıkmış gibi hafıza yiyip kilitlenme vakası yaşatmıyor. tamam ama ekşi sözlük bir garip açılıyor kardeşim, ne zaman ve neden bilemiyorum, ara ara karman çorman ediyor ekşi sözlük' ü. o yüzden hala bir explorer kullanıcısıyım kısmen de olsa.
  • o kadar hızlı ve az hafıza yiyor ki, mecbur kalmadıkça chrome kulanıyorum. ve fakat bazı sitelerde ciddi gösterim sorunları yaşıyorum, sitede bir sorun varmış gibi göründüğü durumlarda ie kullanarak tekrar siteye giriyorum, sorun olmadığını görüyorum. buna rağmen vazgeçemeyeceğim kadar hızlı ve pratik. site ismi tamamlarken hiç girilmemiş sitelerin dahi isimlerinin çıkıyor olması da harika.
  • öncelikle her türlü gerekli gereksiz işlevi koyup iyice bir hantallaştırıp yavaşlatılması ve sonrasında vatandaşa "chrome artık çok ağırlaştı, sen de artık herkes gibisin chrome" dedirtilmesini takiben chrome light çıkarılması suretiyle başa döndürülmesi gereken web browser. google buna bir şey yapması lazım, halk bunu istiyor.
  • bir kaç ay öncesine kadar ekşi sözlük kullanıcılarının %3 civarı tarafından tercih ediliyorken, bu rakam şimdi %6.87 olmuştur. oran küçükse de, artış hızı iyi bence.
  • (bkz: #20059498)
  • ios'a kendine yakışır biçimde gelmiş, çok hızlı ve süper sade, arama kutusu saçmalığından kurtulmuş olmak bile yeter de artar.
2019 entry daha
hesabın var mı? giriş yap