şükela:  tümü | bugün
1172 entry daha
  • son derece rezil bir uygulama.

şöyle ki. eğer gideceğiniz güzergahda alternatiflerden bir tanesi kazık "osmangazi köprüsü" ise ve bunu seçmek size zaman olarak sadece 15dk kazandırıyor, 200tl kaybettiriyor olsa bile ısrarla sizi bu rotaya yönlendiriyor. olur da siz diğer alternatifleri seçtiniz ve osmangazi köprüsünü kullanmayacağınızı sandınız. siz öyle sanın. çok alakasız bir yerde ne yapıp edip siz farkına varana dek sizi o yola sokuyor.

ya hiç kullanmamak ya da kullanmak gerekiyorsa seçtiğinizi güzergah üzerinde köprünün dışında kalan bir yeri seçerek yola devam etmek. bu güzergaha yaklaşıldığında ise köprü zaten seçenek olmaktan çıkacağı için nihai hedef seçilir.

alternatif olarak yandex kullanılabilir.

edit: köprü ismi düzeltildi.
  • kullanmayı bilmeyen mallara dert olmuştur.
  • yandex.navigasyon turkiye yollari icin cok iyi bir alternatiftir
  • akıllı telefonu kullanamayıp, uygulamayı yönetemeyenlerin bok attığı güzel şey.
  • yazar arkadaşın bahsettiği durum şu; mevcut rotada ilerlerken yeni bir alternatif hızlı rota sunuyor ve belli bir süre içinde reddetmez veya kabul etmezseniz otomatik onaylayıp sizi yeni rotaya atıyor.. menü ile alakası yok yani..

paralı yolları kullanma seçeneğinden bahsetmeyin zira diğer yolları kullanmak istiyorum belki.. tutsana kardeşim ilk onayladığım rotada beni.
  • her gün kullandığım, bildiğim yerlere giderken bile açtığım uygulama.şu ana kadar kaç dakikamı trafikte harcamaktan kurtarmıştır belli değil.paralı bir uygulama olsa hiç düşünmeden alırdım.
  • muhtemelen otomobil sahibi bile olmayan angutlarin, elestirenlere bok attigi harita.

menüyü kullanmasini bilmiyormusuz. vay anasini. hicbirimiz bilmiyoruz ama bir tek siz biliyorsunuz öyle mi?

bu harita, alternatif rotayi dahi secseniz ne yapip edip sizi parali köprülere yönlendiriyor. arabali feribotu da secsen yine köprüye yönlendiriyor. hatta baska rotalarda araya durak ekleseniz dahi parali otoyollara falan yönlendiriyor. (#94290329)

ist - ank arasinda gidip gelenler defalarca karsilasmistir bu durumla.

ama eksici angutlara sorsan menüyü kullanmasini bilmiyoruz.
  • adamlar dünyayı ayaklarınıza getiriyor yine de yaranamıyor.
    ben boş vakit buldukça dünya üzerinde değişik yerleri dolanıyorum. mesela geçen korint kanalı'nı gezdim, inceledim. ardından vatan topraklarına gelip dolanırken mandıra filozofu mustaali'nin yerini gördüm. iş arasında verdiğim 10 dakikada, belki de ömrüm boyunca gitmeyeceğim yerleri ekran başından görme imkanı buldum.
    yapandan, emeği geçenden aro.
  • yalnız bunu kullanmaya başladıktan sonra bildiğim yollarada bu olmadan gidemez oldum.
  • (#109556005) nolu entry icin yazara giydirilmiş ancak bir kaç örnek verdi özelden cidden garip. başta seçtiğin rotayı takip etmesi gerekirken yol ayrımından önce uyarı vermeden osman gazi’ye yönlendirmesi değişik bi durum.
17 entry daha