1059 entry daha
  • son derece rezil bir uygulama.

şöyle ki. eğer gideceğiniz güzergahda alternatiflerden bir tanesi kazık "osmangazi köprüsü" ise ve bunu seçmek size zaman olarak sadece 15dk kazandırıyor, 200tl kaybettiriyor olsa bile ısrarla sizi bu rotaya yönlendiriyor. olur da siz diğer alternatifleri seçtiniz ve osmangazi köprüsünü kullanmayacağınızı sandınız. siz öyle sanın. çok alakasız bir yerde ne yapıp edip siz farkına varana dek sizi o yola sokuyor.

ya hiç kullanmamak ya da kullanmak gerekiyorsa seçtiğinizi güzergah üzerinde köprünün dışında kalan bir yeri seçerek yola devam etmek. bu güzergaha yaklaşıldığında ise köprü zaten seçenek olmaktan çıkacağı için nihai hedef seçilir.

alternatif olarak yandex kullanılabilir.

edit: köprü ismi düzeltildi.
  • kullanmayı bilmeyen mallara dert olmuştur.
  • yandex.navigasyon turkiye yollari icin cok iyi bir alternatiftir
  • yazar arkadaşın bahsettiği durum şu; mevcut rotada ilerlerken yeni bir alternatif hızlı rota sunuyor ve belli bir süre içinde reddetmez veya kabul etmezseniz otomatik onaylayıp sizi yeni rotaya atıyor.. menü ile alakası yok yani..

paralı yolları kullanma seçeneğinden bahsetmeyin zira diğer yolları kullanmak istiyorum belki.. tutsana kardeşim ilk onayladığım rotada beni.
  • her gün kullandığım, bildiğim yerlere giderken bile açtığım uygulama.şu ana kadar kaç dakikamı trafikte harcamaktan kurtarmıştır belli değil.paralı bir uygulama olsa hiç düşünmeden alırdım.
  • adamlar dünyayı ayaklarınıza getiriyor yine de yaranamıyor.
    ben boş vakit buldukça dünya üzerinde değişik yerleri dolanıyorum. mesela geçen korint kanalı'nı gezdim, inceledim. ardından vatan topraklarına gelip dolanırken mandıra filozofu mustaali'nin yerini gördüm. iş arasında verdiğim 10 dakikada, belki de ömrüm boyunca gitmeyeceğim yerleri ekran başından görme imkanı buldum.
    yapandan, emeği geçenden aro.
  • yalnız bunu kullanmaya başladıktan sonra bildiğim yollarada bu olmadan gidemez oldum.
  • menü > rota seçenekleri > ücretli geçişleri kullanma
    seçeneğini aktif etmeyi bilmeyenlerin eleştirdiği uygulama.
  • içimizdeki perinçekçileri ortaya döken uygulama...

şaka bir yana olm siz mal mısınız hakkaten? adamlar ''you are the product'' dese bile sana beleşe bir uygulama sunmuş, sen gidip ondan ilham alan sikko bir muadilini savunuyorsun?

senin harita bilgin bu kadar zayıfsa önce git lisedeki coğrafya öğretmenini suçla.gerizekalıya anlatır gibi yol tarif eden bir uygulamaya giydiriyorsan eğer kusura bakma sen bir malsın.. (hem de product anlamında değil)
  • autocomplete servisinin fiyatlandirma sistemini, adetten session bazli sisteme cevirmesiyle beraber kullanim bedellerinin inanilmaz sekilde uctugu hizmet
452 entry daha
hesabın var mı? giriş yap