şükela:  tümü | bugün
  • insanlar bu sefer kandıramayacak google'ı. çünkü playstore hesabına bağlı olarak anket gelecek. bir diğeri de telefona onlar istediği zaman yollayacak. anketlerin fiyatı 1.79 a kadar varabilecekmiş. ortalama 1 lira civarında dahi olsa kimse güzel para kazanamayacaktır. çünkü onların keyfine göre yapacaksınız anketleri.

2 ay sonra gelecek edit:

yaklaşık 20 gün içinde 5 lira birikmiş hesabimda. anketleri 20 saniyede yaptigim düşünülürse güzel anlaşma. en azından playstore için para ayırmaya gerek kalmayacak.
  • 1 adet anket doldurduktan sonra şahsıma 0.59 tl veren uygulama.
  • kişisel ve global bazda veri toplamanın en kurnaz yolu olan bir google uugulaması.

para yahut indirim vaadiyle hangi konuda hangi tercihte bulunduğunuzu tespit ediyorlar. 1 dolar için benliğinizi satmayın.
  • benim gibi pinti olup da uygulamaya para harcamak istemeyenler için güzel seçenek. 2-3 günde bir yeni anket geliyor ama süresi sınırlı olduğundan kaçırmadan yapmalısınız. 3 tane epey kısa anket cevapladım ve 2,14 tl kazandım.
  • 59 kuruşa benliğimi sattığım uygulama.
  • 2 hafta gibi bir sürede iki anket doldurduğum ve 0,49+0,61 olmak üzere 1,1 lira kazandığım sistem. fena kazanç değil ha*?

edit: 2,98 tl oldu. kazandırıyor efenim durduramıyoruz.
  • google'nin güzel uygulamasıdır, google play storeden beleşe birşey almak istiyorsanız size göre ama biraz beklemek gerekiyor. 28 mayıstan beri 4,05 lira kazanabildim. 10 lira olmasını bekliyorum..
  • beni insan yerine koymayan uygulama. yaşımı mı beğenmedi adımı mı bilinmez. hayır heves ettim yoksa sorun değil :(
  • duyar duymaz hemen katıldığım ve 53 kuruş kazandığım uygulama. taş atıp da kolum bu yorulacak? biriksin biraz gider ücretli bir uygulama alırım havam olur amk.