şükela:  tümü | bugün
  • insanlar bu sefer kandıramayacak google'ı. çünkü playstore hesabına bağlı olarak anket gelecek. bir diğeri de telefona onlar istediği zaman yollayacak. anketlerin fiyatı 1.79 a kadar varabilecekmiş. ortalama 1 lira civarında dahi olsa kimse güzel para kazanamayacaktır. çünkü onların keyfine göre yapacaksınız anketleri.

2 ay sonra gelecek edit:

yaklaşık 20 gün içinde 5 lira birikmiş hesabimda. anketleri 20 saniyede yaptigim düşünülürse güzel anlaşma. en azından playstore için para ayırmaya gerek kalmayacak.
  • 1 adet anket doldurduktan sonra şahsıma 0.59 tl veren uygulama.
  • benim gibi pinti olup da uygulamaya para harcamak istemeyenler için güzel seçenek. 2-3 günde bir yeni anket geliyor ama süresi sınırlı olduğundan kaçırmadan yapmalısınız. 3 tane epey kısa anket cevapladım ve 2,14 tl kazandım.
  • 59 kuruşa benliğimi sattığım uygulama.
  • 2 hafta gibi bir sürede iki anket doldurduğum ve 0,49+0,61 olmak üzere 1,1 lira kazandığım sistem. fena kazanç değil ha*?

edit: 2,98 tl oldu. kazandırıyor efenim durduramıyoruz.

edit: toplamda 7,64 tl kazanç oldu.
  • google'nin güzel uygulamasıdır, google play storeden beleşe birşey almak istiyorsanız size göre ama biraz beklemek gerekiyor. 28 mayıstan beri 4,05 lira kazanabildim. 10 lira olmasını bekliyorum..
  • beni insan yerine koymayan uygulama. yaşımı mı beğenmedi adımı mı bilinmez. hayır heves ettim yoksa sorun değil :(
  • duyar duymaz hemen katıldığım ve 53 kuruş kazandığım uygulama. taş atıp da kolum bu yorulacak? biriksin biraz gider ücretli bir uygulama alırım havam olur amk.
  • konum geçmişi, google arama geçmişi, youtube video geçmişi, google location reporting, google location access'i ve zilyon tane reklam, konum datası çeken sistemi kapatan benim gibileri pek sallamayan uygulama. kendisine an be an ensesinde olacağı kullanıcı lazım. bana neredeyse 2 aydır hiç anket sunmadı. sunmazsın tabii. sana sikcek masum adam lazim para vermen için.