şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ustte dana kadar bir centik, altta dana kadar bir cerceve ile ne kadar çirkin...

  https://9to5google.com/…pixel-3-xl-live-image-leak/

  ek fotograflar: https://www.xda-developers.com/…back-display-notch/
 • google'ın iphone tasarımını taklit etmeye devam edeceğini gösteren telefon.
 • çok büyük ihtimalle türkiye'ye resmi olarak gelmeyecek olan telefon.

  üstteki çentik beklendik bir şeydi ancak alttaki o boşluk ne işe yarıyor? huawei p20 pro'daki boşluk en azından ön ekranda parmak izi sunuyor, bu boşluk kullanıcıya ne sunuyor acaba? çentiğin genişliğine de ne desek az, iphone x aynı boşluğa face id sensörleri yerleştirmiş durumda, sen ne yerleştirdin oraya? android telefon üreticileri için donanım, yazılımdan birkaç adım öndedir (bu yüzden yıllardır android yazılımı tarafında adam akıllı gelişme göremiyoruz, donanım özelliklerinin artması sayesinde daha hızlı telefon kullanımı sağlanabiliyor), bu telefonun hangi özelliği önde merak ediyorum. pixel 2xl gibi fotoğrafla mı ön plana çıkacak bekleyip göreceğiz.
 • dizaynı igrenctir.
 • tek kameralı amiral gemisi. google yanlış yoldasın olm. o ayı gibi çentikle facia yaratmışsın.
 • pixel'in tek kamerayla yaptıklarını diger üreticilerin ancak iki kamerayla hatta üç kamerayla yapabildigini bilmeyen yazarları barındıran başlık.

  google yine bildiğimiz gibi. tasarım olarak berbat bir cihaz olacak belli ki önceki seriler gibi .yazılım konusunda ( özellikle kamera )yine en iyisi olacaktır donanım kısmın da ise illaki bir falso çıkar bence adamlar hep bozuk sorunlu telefon çıkarmayı başardılar şu ana kadar bundan sonra neden olmasın.
 • sizintilarin iyice suyu cikti, hong kong’da pazardan alabiliyormu$sunuz daha cikmami$ telefonu. o derece! https://www.engadget.com/…kong-leak-hands-on-video/
 • yılın en kötü ekran tasarımına sahip telefonu sanırım bu arkadaş. her şeyi çok güzel, özellikle arka tasarımına bayılıyorum pixel modellerinin ama ekran konusunda hiçbiri samsung kadar iyisini yapamadı henüz. o kadar berbat bir çentik olduktan sonra boydan boya ekran olsa ne değişir? alttan da üstten de eşit derece boşluk bırak, ne sığdırmak istiyorsan sığdır oralara. şirketler bunu neden anlamak istemiyorlar bilmiyorum.

  tanım: küçük kardeşi google pixel 3'ten çok daha çirkin olan google'ın yeni amiral gemisi modeli. yine de google üretimi olması nedeniyle an itibariyle benim gözümde piyasadaki en iyi ikinci android telefon olarak konumlanmıştır. ek olarak, kutu içeriği ile apple'a resmen tokat atmışlar bu yıl. şahane olmuş.