şükela:  tümü | bugün
  • artık türkiye'den de tam olarak kullanılabiliyor.

http://www.akillirobot.com/…iyede-kullanima-acildi/
  • bugün itibariyle ülkemiz için hizmete girmiştir. dolayısıyla henüz türkçe içerik yoktur ancak kısa zamanda türkçe içerikler görürüz diye tahmin ediyorum.

henüz ülkemiz için hizmete gireli sadece saatler olmasına rağmen amın oğlu estebanlar altına ''türkçe yok o yüzden 1 yıldız'' diye sıçmışlardır. lan amına kodumun cüccük beyinlisi hayatında kitap mı okudun da türkçe yok diyorsun götveren ibne.

altına gelen yorumlardan sinirlerimi oynatan bazıları;

''google sen bizimle taşşak mı geçiyorsun, türkçe olmayan uygulama açıyorsun'' (senin ben amına koyayım, lan götün oğlu sebastian daha birkaç saat önce açılan serviste ne olacaktı amk devlet arşivi mi bu sokuk ibnetor, hele bi bekle amk.)

''türkçe artık ingilizceden daha yaygın ve türkler her yerde türkçe dil desteği istiyorum'' (he amk he daha yaygın amk salağı seni)

''en çok uygulama kullanan türkler ve türkçe yok. türkçe birilerine batıyor.'' (dış mihraklar iş başında, halk tedirgin)

''türkçe kitap ekle google yoksa alırsın 1 yıldızı ki verdim bile'' (google ekliyor zaten kitapları amına kodumun bezelye beyinlisi)

''what is your problem man? fucked your league. turkish league ever best league. fuck english.'' (hahahahah turkish league ever best league ama ingilizce yazıyorum hahahah league ne lan dürzü)

''en çok samsung türkiyede satılıyor ama türkçe kitap yok'' (amına kodumun götlembiki o galaxy s4'ü götüne sok bari bi işe yarasın, daha samsung nedir, google nedir, android nedir bilmeden nasıl yorum yazma arayüzüne ulaştın lan sen durex virali)
  • s3, s4 ve note türevi samsung modelleri sahiplerinin kindlelarını rafa kaldırımasına sebep olacak kadar başarılı bir uygulama.
  • google nexus ile uyumlu olmayan,üreticinin kendi yaptığı cihazda desteklenmeyen uygulama
  • bugün gördüğüm güncellemesiyle beni sevinçten havalara uçuran uygulama olmuştur. uzun zamandır kindle alma derdindeyken, artık uygulama alanına türkçe eserler düşürmesi derdine düşürmüştür. en kısa zamanda türkçe çevirilerin ve eserlerin de görücüye çıkması ümidiyle.
  • türklerin yorum "sıçmaya" başladığı app. adam kitabın altına güzel uygulama yazıyor abi ya.
  • sayfa çevirme animasyonu çok şık olan uygulama. yalnız kitaplar türkçe olmamasına rağmen fiyatları çok yüksek. türkçe olanları daha pahalı olmasa bari. fakir bir android kullanıcısı olarak; aldiko, epubator ve torrent üçlüsünü kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor.
  • millet olarak ne kadar dingil adamları barındırdığımızı gösteren google fasilitesi. sistem türkiye'ye açılalı daha bir gün olmamış, bu yolunu yordamını siktiğimin ergenleri önce uygulamasını sonra da içindeki kitaplara saydırmaya başlamışlar. üç senedir online kitap satan idefix var değil mi bu ülkede veya d&r? adama sorarlar orada türkçe binlerce kitap var, kaçını aldın, kaç tane kitap okuyorsun bir haftada orospunun evladı? her peçete artığının eline android telefon verirsen olacağı bu işte. götüyle gülüyordur millet şimdi. haksız mı adamlar? bildiğin çekirge gibi saldırıp tarumar etmişler fasiliteyi. biz amazon türkiye'ye gelsin diye uğraşırken bu tip gavatların gelenlere yaptıklarını görüp de pakistan'da bile olan bir sistemin bizim ülkemizde olmamasına şaşmıyorum artık.

http://i.imgur.com/jhtxbvc.png
  • koskoca google'ın css3 render etmeyi beceremediğini gösteren uygulama. (yıl 2013 yapma bunu google... içinde font olan her konuda apple'ın on gömlek ilerde olması gerçeği son bulsun google!)

türkiye'de kategorik olarak 10+milyon kullanıcının aynı anda e-kitap okuru haline gelmesini sağlayan da uygulamadır.

bir yandan 30+tl'ye sattığı best-seller kılıklı onlarca romanıyla e-kitapların türkiye'de pahalı olduğunu, dünyada hiç öyle olmadığını atıp tutan troll ordusuna da kapak olmuştur, sırf bunun için bile kutlayabilirim.