şükela:  tümü | bugün
  • iphone 3 kullaniyordur.
  • mükemmelliyetçidir. belki de apple fanboydur.
  • genelde kullandığı aletin özelliklerini aşan uygulamaları tecrübe edemeyen ergen.
    türkçeleri bozuk olur bunların, galaxy y ile unreal engine motorlu oyunu yükleyememekten şikayet eder.
  • suçu hep son güncellemede bulmaktadır.
  • bunlar yüzünden pek çok uygulamayı kuramaz hale gelebilirsiniz. yukarıda belirtildiği gibi çoğunlukla suç son güncellemelerdedir, ondan önceki sürümler şahanedir, süperdir. en sevdiğim uygulamalardan bir kaç tanesini bu zevzekler yüzünden yükleyememiş ve hatta satın alamamışımdır. bunların başında da poweramp geliyor. satın almak için googleplay'e bağlandım, kullanıcı yorumlarına bir göz atayım dedim, beni hayattan soğuttular ve bunlar yüzünden uygulamayı satın almaktan vazgeçtim. mp3 tagı mevcut olmayan mp3'leri klasör içinde sorunsuz okuyan yegane uygulama buydu ama herifçioğulları demişler ki "telefon kilidini açtığınızda ses gidiyor", "kulaklıktan hoparlöre geçiyor", "türlerine ayırdığım üst klasörleri son guncellemeyle birlikte artık göstermiyor" ve daha fazlası. ee, sen 4 dolar bayılıp alır mısın bu durumda uygulamayı? almazsın, hayır kendime de söz verdim artık kırık uygulama kullanmayacağım diye. bunların yüzünden siq gibi kaldık ortada. artık google'un daha önce yaptığı gibi süper indirim kampanyası yapmasını bekliyorum. ucuza alırsam en azından içim yanmaz. ya da belki de bu ezikler yanılıyor. bilemiyorum dostlar.
  • bir programın kalitesini belirleyen velettir, bir programın altında bunların olumsuz yorumları varsa bilin ki o program işini büyük ihtimalle gerektiği gibi yapıyordur ve eğer bir program altında bu modelin olumlu yorumları varsa kaçın zaten.
  • bu veletler misal, fifa13 wallpapers gibi bir uygulamaya, "nasıl oyun lan bu sadece fotoğraf var mal adamlar," gibi yorumlar da yaparlar.
  • avea müşteri hizmetlerine bağlanamadığı için oyuna bok atan versiyonunu gördüğümde, "-keşke ebeveynleri çocuk yapmadan önce zeka testine tabi tutsalar" dediğim piç kurusu.
    çünkü hepinizin bildiği üzere, eğitim ailede başlıyor ve veled-i götelekler kendilerine en yakın rol modelleri ne yaparsa tekrarlıyor. aile mal olunca çocuğun sağ çıkması zor oluyor haliyle.

bundan başka,
    "çocuk" diye derecelendirilmiş bir oyuna "-bu çocuk oyunu ya" deyip kötülemek,
    çin malı bi' tabletle anasının örekesi kadar grafikli bir oyunu çalıştıramayıp developer'in anasına avradına sövmek,
    ve en bombası da;
    "çıplak gösteren uygulama"yı indirip; "bu çalışmıyo lan, amınakodumunpiçleri" diye mal beyanında bulunmak son zamanlarda aklımda kalanlar.

bir gün bir tanesi de bana denk gelecek ve o zaman;

(bkz: şerefsizim bir cinnet her şeyi halleder)
  • google play'deki ingilizce programları anlayamayıp kötüleyen, çalıştıramadığından bu bozuk diyen veletle aynı kişidir.
  • son zamanlarda örgütlü çalışanları görülmüştür. şu an adını hatırlayamadığım bir uygulamanın altında ardı ardına sıralanmış 1 yıldızlı 10 yorum gördüm. yorumların teması ise şöyle: "uygulama süper ama siz türk ve müslüman düşmanı olduğunuzdan türkçe dil seçeneği koymuyorsunuz, elimden gelse 0 yıldız veririm."

bir de samsung galaxy y'sine hayvan gibi performans isteyen oyunlar yüklenmediği için ortalığı ayağa kaldıran versiyonları var.

ekstradan, bunlara uzun uzun ayar veren sabırsız abiler mevcut. onları görünce mutlu oluyorum hafiften.