47 entry daha
  • hayret, üşenmedim bunca sayfa entriyi okudum. google’ın kurucuları yahudi diyen henüz çıkmamış. büyük resmi görenler uyuyor mu?
  • hocam bir insan bunu nasıl tecrübe etme ihtiyacı hisseder ya, arif’in manchester’a attığı golü ararken bile bulunmaz bu. helal olsun.
  • yapay zekanın "olm mal mısın?" deme biçimi. yani daha çok yolu var tabi.

benim asıl merak ettiğim şey de; bu sorunun cevabı: "olm mal mısın?".

"pe pe pe pe ...." nin somalici'den türkçe 'ye çevirisini merak edecek ne yaşadın sen?
  • bilindiği üzere google'ın sahibi zuckerberg, amerikada yaşayan yahudi kökenli bir insandır. şu an kurmuş olduğu imparatorluğun gücünün büyük kısmını ise sermaye patronlarına borçludur. dolayısıyla gizli mesajları çok seven illuminati kulübüne bu yolla selam çakmıştır, borcunu bu şekilde insanlara subliminal mesaj vererek ödemektedir. google translate kullanırken çaktırmadan bu sistemin kölesi haline gelirsiniz ve tüketimi artırırsınız. sex yazıyor bir de.

şaka lan şaka. gündem olmak için yaptıkları şakayla ilgili ekşi'de boş beleş başlık açmışlar. bu amaca katkıda bulunduğum için de allah benim cezamı vermesin.

sonuç: (bkz: başlıklarını engelle)
  • trollemeye benzemiyor, translate'in somalice ile çalışma algoritması ile alakalı sanki.

mesela:

ra ra ra ra ra ra ra pe pe pe pe pe perara yazdım ve sonuç: " kelimenin anlamını görebileceksiniz "

somali diliyle ve algoritmayla alakalı bir bokluk var.

yani yazar troll değil.

bu durumda verilen tepkiler çok mantıklı, sen nasıl bunu buldun?

edit: olay ne yazdığımızla da alakalı değil gibi. " rü rü rü pö pö pö pö pu pu o o " yazdım ve sonuç: onunla çalışmak için harika bir yoldur.

zannedersem bu dizilimde bir şeyler yazıldığında random sonuçlar çıkıyor.
  • kullanıcı geri donüşü nedeniyle oluşmuş çeviri hatasıdır. bu kombinasyonu deneyip, bu başlıkla sözlüğe taşıyan kişi olağan şüphelidir. google yerinde olsam dava açarım.
  • google’ı yasaklatmak ile çözülebilecek hadise.
    kurtar ümmetini ya reis
  • kış'ı siktir et.

(bkz: apocalypse is coming)
  • sadece orta doğu'da değil, dünyada da dengeleri değiştirecek propagandadır. google'ın bu haraketiyle kitleleri kısa sürede israil sempatizanı yapacağı çok açık.
36 entry daha
hesabın var mı? giriş yap