• nasıl yapacağımı bilemediğim ve mümkün görünmeyen bir durumdur.

bağlandığım wi-fi’den birileri bikini mi bakmış ne yapmışsa 3 gündür sabah akşam bikini reklamı gösteriyor.

ilgilenmiyorum diyorum “bi daha göstermeyiz” diyp yine gösteriyo. uygunsuz diyorum “bi daha göstermeyiz” diyo yine gösteriyo. bu ürünü aldım diyorum hala gösteriyo amk.

olm erkeğim ben!

3 gündür sağımda solumda insan varken chrome’a giremiyorum…

(davarın teki de dm gelmiş “bu yazki bikininizi ben alabilir miyim?” diyor… koyun can derdinde kasap et derdinde)

çok sayıda çözüm öneren/bekleyen mesaj gelmiş, tek tek dönmem mümkün değil edit olark yazayım istedim.

x işaretine basınca çıkan “neden bu reklam?” butonuna bastım. “bu reklamın gösterilmesini durdur” dedim. yine göstermeye devam etti. bu işlemi 3 kere daha yapınca artık göstermiyor şimdilik. sanırım aynı reklamı 3-4 kere vermişler, birinden kaçsan öbürü denk gelsin diye.

şimdi her yer mis gibi msi reklamı. msi da zerre skimde diil ama en azından insan içinde açabilirim…

(penti’yi yendim ama bu yöntemle koton’u yenememişim arkadaşlar koton gelmeye devam ediyor)
  • bir tane yarım akıllı gelir şimdi başlar;

"internette nerelerde geziyorsanız ona göre reklam çıkar bla bla"

kardeşim oralarda gezmesen bile çıkıyor işte. kalın kafanız neden almıyor bunu? peşinen yazalım da.
  • bir benzeri benim başıma da gelmiş durumdur. genellikle ekşi sözlükte olmak kaydı ile google reklamları kısmında kadın giyim eşyası reklamları çıkıyor son bir haftadır.

google reklamlarının nasıl sunulduğunu biliyorum lakin ben de bu minvalde hiç bir araştırma yapmadığım gibi benzeri sitelere de girmedim. bırak kadın giyimini erkek giyim sitelerine ya da alışveriş sayfalarına bile girmem(ayakkabı hariç). yaptığım araştırmalar genelde emitalar, araç ve ev fiyatları, spor, ayakkabı, tablo ve kripto borsa üzerine. anlayan beri gelsin.
  • diğer tercihlerini biliyordur.
  • bana da bir ara ugg botları gösterip duruyordu.

lan hayatımda ugg kadar çirkin bir ayakkabı görmedim bu birincisi. ikincisi ben erkeğim ugg giyip gezsem kayseri'den amca çocukları cinsel tercihimi değiştirdim diye namus cinayeti işlemeye gelir. ayrıca bunu giyen kızların ekseriyetle çakma sarışın, koca götlü, cırt renkli tayt giyen ve eşşek kadar telefon kullanmaları bir tesadüf mü acaba?
  • pc için ublock origin
    mobil için (safari kullanıyorsanız ios’çular) adguard.

kökten reklamları yok ediyor. tavsiye ederim.
  • belki de bir bellek temizlemesiyle cozulebilecek sorundur.
  • umre ve hac turlarini aratarak krizden karla çıkabilirsin
  • tarayıcınızın tüm geçmişini ve çerezleri silmeniz gerekiyor, onun haricinde çıkan reklamların üst köşesindeki çarpıya tıklamanız durumunda bu reklamla ilgilenmediğiniz verisini sisteme girebilirsiniz.
  • zamanında işyerinde iki hintli yüzünden sabah akşam hintçe reklamlar göstermeye başlamıştı bana da google. ya kardeşim anlamıyorum neyin reklamını yapıyorsunuz.

yani google reklamların algoritması öyle sadece sen bunu aradın o zaman bunu da seversin üzerine kurulu değil. etrafınızdaki insanlarla da sizi eşleştiriyor.
hesabın var mı? giriş yap