şükela:  tümü | bugün
  • az önce tarafıma arama ağını kullanırken gelen uyarı.

--- uyarı içeriği ---

bir devletten destek alan saldırganlar şifrenizi çalmaya çalışıyor olabilir
    bu yanlış alarm olabilir, ancak bir devletten destek alan saldırganların şifrenizi çalmaya çalışıyor olabileceğine inanıyoruz. bu durum tüm gmail kullanıcılarının %0,1'inden daha azının başına gelmektedir. saldırganların bu bilgiyi nasıl edindiğimizi öğrenip taktiklerini değiştirmelerini istemediğimizden yöntemlerimizi açıklayamıyoruz, ancak saldırganlar başarılı olurlarsa verilerinize erişebilir veya hesabınızı kullanarak başka işlemler gerçekleştirebilirler. geçerli ayarlarınıza dayanarak güvenliğinizi daha da iyileştirmek için şunları yapmanızı öneririz:

google'ın hedeflenmiş saldırı riski altındaki kullanıcıları için sunduğu en güçlü koruma olan gelişmiş koruma programı'na katılın.

--- uyarı içeriği ---

bir devlet tarafından gondiklenmediğimiz kalmıştı.
  • mhp seçim zamanında sinan oğan'ın da aldığı uyarıdır. algılama mekanizmaları önlem alınıp yöntem değiştirilmesin diye gizlenir.
  • google güvenlik hizmeti mi kakalamaya çalışıyor acaba diye aklıma gelmedi değil doğrusu zira,
    aynı uyarı bir kaç gün evvel bana da geldi.
    ne oluyoruz, deep web çalışmam, siber uzay çalışmam ne oldu da bana çattınız.
    kendi halinde yerel yönetimler, kentleşme, yoksulluk çalışan insanın başına da geliyormuş demek.
    kendimizi önemli saymayalım bence yahu, elin devleti benim mail adresimi alıp ne yapacak ki?
    google güvenlik hizmetine almaya çalışıyor işte insanları.
    yani inşaallah öyledir.
  • tüh.. arşivim ifşa olacak..*
  • bu saldırganların devletten destek aldığını nereden anlamışlar merak ettim.