şükela:  tümü | bugün
  • ayni zamanda chicago bazli bir bira markasi. en populer birasi "honkers ale" dir.
  • pub classics diye bir 12li paketi vardir, indian pale ale, nut brown ale, oatmeal stout ve honker's ale olarak bu siseler ucer ucer gelir midenize konuk olur. sahane bir ziyafettir bir kisilikte olabilir, digerleri de katilabilir.
  • hep gordugum fakat ilk defa bugun denedigim bira. bundan sonra daha cok munasebetimiz olacak kendisiyle.

tanimida soyle yapalim. sempatik ve guzel bira.
  • bu markanin juliet adindaki birasi hayatimda ictigim en iyi sour bira.
  • ipa'sı gayet lezzetli olan bira üreticisi
  • ipa ayrı, winter ale ile summertime kölsch ayrı enfesler.
  • ilk gordugumde ismi sebebiyle kanadali sandigim bira.

tesadufen bi portekiz restoranina girmistik, garsona hangi birayi onerebilecegini sordum. goose island four stars pils getirdi. ben hayatimda bu kadar yogun ve guzel pilsner icmedim. o nasi bira oyle. restorandan ciktigim andan itibaren gittigim her barda soruyorum, "malesef yok" diyolar. en son evin yakinina goose island brewhouse acildi. gittim, oturdum, yemek siparisimi verdim, birayi sordum, "malesef yok" dediler. bana kaderimin bir oyunu mu bu?

bir tek beerstore adli bir mekanda satiliyo, o da ebesinin aminda. ulan insan kendi birasini kendi mekaninda satmaz mi? sen nasil bir firmasin goose island.
  • ipa'sini ictikten sonra gözlerimi dolduran biradir. gerçekten içtiğim en iyi biralardan biridir.
  • sezonluk olan summer hours, ipa'si kadar lezzetli olmasa da guzel. birazcik aci ve malt tadi on planda.