şükela:  tümü | bugün
  • çok yakında kavuşacağım özellikle extreme sporlar için ideal hd çekim yapabilen kameradır.

kibrit kutusu büyüklüğündeki bu muhteşem cihazı su geçirmez kabıyla ve farklı aparatlarıyla bisiklet, sörf tahtası, rüzgar sörfü yelkeni, kask vb. yerlere sabitlemeniz mümkün. video çekiminin yanısıra sizin seçtiğiniz aralıklarla (30 saniyede bir vs.) fotoğraf çekimi de yapmaktadır. gün ışığında harkulade olan görüntü kalitesini hava karardıkça yitirir.

ayrıntılı bilgi için;

goprocamera.com
  • her yerde reklamlarını gördüğüm, almamak için kendimi zor tuttuğum minik zamazingo.
    alıcam onu, takıcam kaskıma, çekicem videoyu, çekicem videoyu demek istiyorum ama gümrükten geçip geçmeyeceğini bilmiyorum.
    edit: dodi el ford'un bilgilendirmesi ile gümrükten geçmediğini, geçirmeye çalışanlara gümrüğün geçirdiğini öğrendim.
    sitesinin reklamlarına aldanıp sipariş vermeyin, türkiye'de yaşıyorsunuz. unutmayın.
  • yüksek görüntü kalitesinde çekim yapan ufak boyutlu kamera. model uçağın üzerine takılarak havadan çekim yapılabilir. team blacksheep
  • bisiklet için ideal olduğunu farkettiğim minik kameram.

ziveye kadar 10 saniye aralıklarla fotoğraf çekme moduna ayarlıyorsun, tüm gezinin hikayesini elde etmiş oluyorsun.

sonrasında zirvede arkadaşlarla muhabbeti videoya hd olarak kaydediyorsun, ardından da inişi hd olarak kaydediyorsun.

peşine tüm materyalleri arka plan müziği ve resimlerin köşelerine ufak yorumlarla videolaştırıp saklıyorsun. daha ne olsun ki?

ayrıca renk keskinliğine hayran kaldığım makine. normal fotoğrafları bile inanılmaz net; geniş açılı çekimler ayrı güzel oluyor. sonuçta verilecek paraya kesinlikle değecek kameradır.
  • test ettik onayladık efenim. felaket kullanıslı bir alet, özellikle slow motion icin 60fps kaydı beni benden aldı desem yeridir. bu arada nereye monte edeceğinizi şaşırıyorsunuz*. ek olarak roll bar mount ta almanızı tavsiye ederim, değişik açılarda kullanma fırsatı sağlıyor. bunun yanı sıra support bölümünden -ağğbi bize bi kaç sticker gönderir misin yae? diye sorduğunuzda -tabi yiğenim, adresini ver bakem... diyerek bir kaç haftada stickerlar ücretsiz olarak elinizde oluyor. sonra sağa sola yapıştırıyoruz.
  • the hd hero 2 çıkmıştır vatana millete hayırlı olsun. fiyat aynı kalmış ancak 120 fps çekim yapabilme; vizör açısını 170-127-90 derece seçebilme ve ayrıca saniyede 10 fotoğraf (11mp) çekebilme gibi özellikleri barındırmakta... sabırsızlıkla beklemekteyiz.

hd izlenesi:
    http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=guezcxbcm78
  • kral alet. ucuz birsey degil ama parasina degecek.

170 derece gorus acisi var. kenarlardaki distortion'i begenmezseniz genis aci modundan cikabiliyorsunuz. 720p 60fps, 960p 48fps ve 1080 30fps cekim yapiyor. video editing falan kasan insanlar ilk ikisini agir cekimleri cekmek icin kullanmislar. kaska boarda bagladim ve [ilk videolari http://www.youtube.com/watch?v=mpsboripdta]* uc gun once cektim, acikcasi internette onca guzel yorum okuyup da oyle almis olmama ragmen kalitesi umdugumun da uzerinde cikti. sagda solda go pro'nun koydugu sample video'lari gorunce "editlenmistir la bunlar" demistim ama renkler olsun sharpness olsun gorus acisi olsun kral aletmis.
  • kısa sürede bozulsa da aynı şekilde kısa sürede soru sormadan değişikliği yapılan muzip kamera. işığın yetersiz olduğu ortamlarda görüntü kalitesi pek iyi değil .