şükela:  tümü | bugün
  • satışa sunulmuştur.
    gopro'nun iki yılda bir ürün çıkarma döngüsü bu ürünle bozulmuştur. ayrıca gopro hero 5'i olan beni de bozmuştur. sanırım 5'nin başarısızlığıyla ilgili olarak yeni ürün piyasa sürmüşler. üründe gözle görülür bir değişiklik yok. benim fark ettiğim fps ve dijital zum*. asıl merak uyandıran yeni ürün* gopro fusion

ekleme: detaylar
  • ana başlık için (bkz: gopro hero 6)
  • şu gopro denen mereti olmayanı dövdüklerinden gidip alacağım hede. (bkz: kaç para ulan bi gopro)
  • yeni hero 6 black 4k formatında 60 fps, 1080p formatında ise 240fps video kayıt ediyor ve gp1 chip ile 2 kat performansa sahipmiş. gopro hero 6 black'in ayrıntılarını görüp incelemek lazım ama yeni çıkardıkları fusion efsane bir şey.
  • almak isteyenlerin gopro'nun resmi sitesinden sipariş verebileceği yeni aksiyon kamerası modelidir.
  • best buy'da 499$+34$(tax) ile alabileceğiniz alet.

ben taş devri goprosundan beri yeni seri çıktıkça yenileyen bir tiptim. arabada model yenileyecek kadar zengin olamadığım için bunla eğleniyorum napayım amk.

ama hero 4'te kalmıştım zira hero 5 ile 4 arasında çok bi sikim fark yoktu. zaten gopro community baya geniş youtube'de, kıyaslama videoları inanılmaz çok ve cidden bu sefer model yükseltmeye gerek olmadığını düşünerek almamıştım.

hero 6 çıktı, bambaşka bir dünya olmuş. cihazın içine bildiğin gimball koymuş sanki pezevengin evlatları titreme namına birşey yok. aldık nabak.

mic bergsma abimizden gelsin;
    https://www.youtube.com/watch?v=jl8qehwoduk
    gimbal on tray gopro 5 (ıs off) vs mount on tray gopro 6 (ıs on) kıyaslaması 3:52'den sonra. ufak tefek kıpırdamalar var ama bence gimbal'a ekstra hayvan para vermenin bir manası kalmamış.

edit: satılık gopro 4 black var. göğüs askısından timelapse dalgasına, extended batterysinden çıplak frame ine kadar tüm ekipmanları tam olanından.